Profil

Dumny Dekarz

Dumny Dekarz

Inne

E-mail: mza@altaterra.eu

WWW: http://www.dumnydekarz.pl

#DumnyDekarz to akcja branżowa zainicjowana w 2019 przez markę Dakea – producenta okien dachowych, prowadzona pod mecenatem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i patronatem mediów branżowych.

Misją projektu jest promocja zawodu dekarza poprzez umożliwienie profesjonalistom zaprezentowanie siebie oraz swoich sukcesów. #DumnyDekarz odpowiada na wymagania rynku związane z brakiem rąk do pracy, jak również na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi dekarskie.

Adresatem programu jest każdy profesjonalista z branży, dla którego ważna jest promocja wysokiej jakości usług dekarskich oraz budowanie świadomości na temat specyfiki tego zawodu. Akcja swoimi działaniami dąży do zbudowania poczucia wspólnoty, wymiany doświadczeń i zachęcania młodzieży do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej.

W 2019 roku przeprowadziliśmy ogólnopolską kampanię, w ramach której, dzięki zaangażowaniu dekarzy na naszej stronie, przekazaliśmy środki finansowe na konto Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, które posłużą ufundowaniu stypendiów dla najlepszych uczniów klas dekarskich.

Drugiej edycji towarzyszy głosowanie na projekt, który wesprzemy w 2020 roku – specjalistyczne szkolenia dekarskie dla uczniów klas dekarskich, stypendia dla najlepszych z nich oraz promocja zawodu wśród młodzieży, w trakcie rekrutacji do szkół branżowych.

Akcji towarzyszył również wyjątkowy, branżowy rocznik „Dekarze”, zawierający zbiór wywiadów z dekarzami i mistrzami dekarstwa, cieszących się wieloletnią renomą na rynku. Wydanie, pełne ciekawych historii, przemyśleń i cennych rad, można bezpłatnie pobrać w formacie cyfrowym na stronie akcji – dumnydekarz.pl