Profil

Aliplast

Aliplast

Dostawca

ul. Wacława Moritza 3
20-276 Lublin
tel.: (80) 745 50 30

E-mail: biuro@aliplast.pl

WWW: http://www.aliplast.pl/

Aliplast to wiodący na rynku europejskim producent systemów aluminiowych dla budownictwa.

W swojej działalności firma koncentruje się na projektowaniu, produkcji  i dystrybucji architektonicznych systemów profili (wraz z akcesoriami) oraz na usługach malowania proszkowego, anodowania i gięcia łuków. Bogata oferta systemów aluminiowych Aliplast obejmuje systemy okienno-drzwiowe (Gensis 75, Star, Superial), fasadowe (MC Wall, MC Passive, MC Glass) , przesuwne (Ultraglide, Modernslide), harmonijkowe (Panorama), przeciwpożarowe (FR90) oraz systemy zadaszeń  i ogrodów zimowych (Victorian, Aliver Plus).

Aliplast posiada rozbudowaną sieć przedstawicielską w Polsce, jak również w  Europie,  Stanach Zjednoczonych. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski, a także Europy zostały zauważone na rynku. Aliplast Sp. z o.o. jest laureatem wielu wyróżnień i nagród przyznanych przez organizacje branżowe i biznesowe.

Najwyższa jakość oferowanego produktu, innowacyjne rozwiązania technologiczne, oferta systemów dostosowana do indywidualnych rozwiązań architektonicznych, stawiają firmę Aliplast w czołówce producentów systemów aluminiowych.

Artykuły o firmie

Porównanie aluminiowych systemów przesuwnych

Porównanie aluminiowych systemów przesuwnych

Na stronie debesto.com pojawił się ciekawy ranking dotyczący aluminiowych okien przesuwnych HST. Autorzy zestawienia wzięli pod lupę gotowe produkty, które zostały porównane w kilku kategoriach.

ALIPLAST z Certyfikatem Cradle to Cradle

ALIPLAST z Certyfikatem Cradle to Cradle

Firma Aliplast uzyskała certyfikat Cradle to Cradle. Aluminiowe systemy okienno-drzwiowe (Genesis 75, Star, Econoline, SP800i+, Max Light, EFi+, Office), systemy przeciwpożarowe (FR65, FR90) i ściana osłonowa MC WALL zostały docenione srebrnym certyfikatem.

Aluminium zastąpi PVC i drewno

Aluminium zastąpi PVC i drewno

Jan Kidaj, założyciel Aliplastu, rozmawia z nami o cenach aluminium, ale też o przyszłości ślusarki aluminiowej. W przekonaniu szefa Aliplastu ramy aluminiowe będą stopniowo wypierać te tworzywowe i drewniane, gdyż są cieplejsze i bardziej ekologiczne.