Profil

Inoutic/Deceuninck

Inoutic/Deceuninck

Dostawca

Jasin, ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
tel: +48 61 818 70 00

E-mail: deceuninck.polska@deceuninck.com

WWW: http://www.inoutic.pl

Założona w 1937 roku firma Deceuninck posiada pozycję nr 2. na świecie jako producent i projektant profili PVC do okien i drzwi oraz kompozytowych systemów tarasowych i elewacyjnych, sprzedając swoje produkty w ponad 90 krajach. Firma zatrudnia ponad 3700 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Hooglede-Gits (BE). W samej Europie znajdują się 24 oddziały. Na świecie firma funkcjonuje w ramach 3 geograficznych regionów: Europa, Ameryka Północna i Turcja oraz rynki wschodzące. Deceuninck posiada 15 zintegrowanych zakładów produkcyjnych, które wraz z 21 magazynami i centrami dystrybucyjnymi gwarantują najlepszą obsługę klientów. Deceuninck silnie koncentruje się na innowacji, ekologii i designie. Firma notowana jest na giełdzie w Euronext Bruksela (“DECB”).

Artykuły o firmie

DECEUNINCK: nowy magazyn w Jasinie

DECEUNINCK: nowy magazyn w Jasinie

Deceuninck zakończył inwestycję w Jasinie koło Poznania, tuż obok siedziby firmy. Powstała hala magazynowa o powierzchni ponad 9000 m2, z przylegającym do niej budynkiem biurowo-technicznym (prawie 1000 m2).

DECEUNINCK: nowy menedżer sprzedaży

DECEUNINCK: nowy menedżer sprzedaży

W marcu 2019 Tomasz Chmielarz objął funkcję menedżera sprzedaży ds. projektów w Inoutic/Deceuninck.

Deceuninck: Elegante z nagrodą Red Dot Award 2019

Deceuninck: Elegante z nagrodą Red Dot Award 2019

Deceuninck, belgijski producent systemów okiennych i drzwiowych z PVC i aluminium, zdobył nagrodę Red Dot Award 2019 w kategorii „Product Design” za swoją najnowszą platformę profili okiennych Elegante.

Ludzie