Profil

Technoform

Technoform

Dostawca

ul. Skotnicka 252A,
30-394 Kraków
NIP: 106 000 5668

E-mail: info.tgipl@technoform.com

WWW: https://www.technoform.com

Spółka TECHNOFORM jest światowej klasy liderem w produkcji rozwiązań do izolacji termicznej dla okien, drzwi i fasad. Realizowanie najtrudniejszych projektów z zakresu ekstruzji tworzyw sztucznych, pozwoliło firmie wyrobić renomę i rozpoznawalność na całym świecie. Firma przetwarza rocznie ponad 44 000 ton plastikowego granulatu, produkując łącznie 1 miliard metrów profili w swoich 14 zakładach produkcyjnych. W 45 oddziałach na całym świecie pracuję ponad 1400 pracowników, komunikując się z klientami w 40 językach.

Od kwietnia 2016 roku firma TECHNOFORM obsługuje swoich polskich klientów poprzez oddział w Krakowie, czym podkreśla szczególny nacisk na lokalne wsparcie procesu produkcyjnego swoich klientów. Zapraszamy do kontaktu.

PRODUKTY

Flagowym produktem jest ciepła ramka dystansowa TGI-Spacer M. Jest wytwarzana z połączenia stali nierdzewnej i polipropylenu, co zapewnia znakomite parametry izolacyjne. Konstrukcja jest wzmacniana drutem stalowym, co znacznie wpływa na sztywność profilu, pozwalając na wykonywanie bardzo dużych szyb. TGI-Spacer M jest ramką do gięcia, co znacznie wpływa na produktywność, szczelność pakietu szybowego oraz redukcję mostków cieplnych.

Ofertę uzupełnia ciepły szpros międzyszybowy TGI-Muntin Bar, który idealnie komponuje się z ramką, tworząc tym samym spójne i estetyczne rozwiązanie. Szpros TGI-Muntin Bar, podobnie jak ramka TGI-Spacer M, jest wykonany z polipropylenu, co zapewnia doskonałe parametry przewodności cieplnej oraz odpowiednią sztywność profilu. Oferowane przez nas akcesoria – krzyże i łączniki, zapewniają łatwy i precyzyjny montaż całego systemu.

Ponadto, spółka Bautec posiada w ofercie ponad 800 standardowych typów przekładek izolacyjnych z poliamidu, zapewniających najlepszą izolację termiczną dla aluminiowych okien, drzwi i fasad.

JAKOŚĆ

Wyspecjalizowany proces produkcyjny przy zastosowaniu różnorodnych polimerów, umożliwia otrzymanie produktów o różnych właściwościach, oraz znakomitej jakości wykonania, które w standardowym procesie byłyby nieosiągalne bez dodatkowej obróbki. To sprawia, że jesteśmy numerem 1 na rynku.

Nasze produkty spełniają obecne w branży standardy, w tym PN-EN 1279, ISO 4892-2, DIN ISO 9001, CEKAL i ASTM. Ponadto, TECHNOFORM jest certyfikowany według ISO 14001, BS OHSAS 18001 i ISO 50001.

Artykuły o firmie

Technoform: 50 lat i coraz więcej

Technoform: 50 lat i coraz więcej

Rok 2019 to 50. rok działalności firmy Technoform. W sierpniu tego roku firma uczciła tę rocznicę w sposób szczególny, przenosząc swój polski oddział do nowej siedziby.