Producenci stolarki edukują inwestorów

Red.: MR |Data publikacji: 2020-09-16

Jakie okna czy drzwi wybrać? Na co zwrócić uwagę? Na te pytania inwestorów starają się odpowiedzieć producenci stolarki, publikując m.in. filmy instruktażowe. Do tych firm dołączył właśnie Vetrex.

Vetrex, przygotował serię filmów informacyjno-poradnikowych, skierowanych do klientów, którzy planują zakup okien, czy drzwi wejściowych. Filmów jest dziewięć, trwają po kilka minut, a seria zatytułowana jest „Dlaczego Vetrex?”. W poszczególnych odcinkach prezentowane są różne produkty, a także pokazana jest firma od środka. Jeden z materiałów poświęcony jest Akademii Vetrex – czyli miejscu przeznaczonym na szkolenie, inny z kolei prezentuje, jak wygląda firmowe laboratorium. W filmach występuje Marcin Tomczyński, pełnomocnik zarządu ds. montażu i rozwoju produktu Vetrex. Seria opublikowana jest w serwisie YouTube.

Klient indywidualny, który szuka informacji na temat okien, czy drzwi, trafi na wiele materiałów poradnikowych, także od innych producentów. Jednym z ciekawszych projektów była seria przygotowana przez Oknoplast, zatytułowana “Oknoplast Lab – przejrzyście o oknach”. W poszczególnych odcinkach trwających zaledwie jedną, dwie minuty, firma odpowiadała na różne pytania dotyczące okien (np. jak uniknąć parowania okien, czy jak prawidłowo konserwować okna).

Jednak najwięcej filmów o firmie, produktach itd. publikuje Porta na swoim kanale na YouTube. Firma przygotowała różne serie – od “Akademii Dobrego Montażu”, gdzie pokazane są prawidłowe techniki montażu drzwi, poprzez “Porta Inwestycje” z prezentacją ciekawych obiektów z zamontowanymi drzwiami Porty, po „Otwórz Mieszkanie”, a na „Ofercie” kończąc. Porta poszła nawet krok dalej, prezentując film pt. „Jak pracuje się w Porta”. W filmie, w lekkiej formie, reporter pokazuje biuro od środka.

Zobacz również

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Centrum Analiz Branżowych przygotowało nowy raport, który sprawdza, jak Polacy kupują okna. Analizie poddano ścieżki zakupowe inwestorów indywidualnych, od pojawienia się potrzeby, aż po wrażenia po zakupie.

Dni Budownictwa i Architektury 2021

Dni Budownictwa i Architektury 2021

W dniach 1-4 lutego 2021 r. odbywać się będą Dni Budownictwa i Architektury organizowane przez grupę MTP. Mają one wypełnić lukę po przeniesionych na listopad targach BUDMA.

1