Producenci inwestują w salony firmowe

Red.: |Data publikacji:

Producenci stolarki inwestują w salony firmowe. Firmy otwierają kolejne placówki handlowe i showroomy.

Kolejne firmy otwierają salony firmowe ze stolarką. 25 marca ruszy nowy sklep Kapicy w Rybniku. To miejsce, w którym producent nie tylko zaprezentuje swoją ofertę, ale klient będzie mógł także zasięgnąć porady ekspertów. Salon jest zaprojektowany w taki sposób, by znajdowała się tu ekspozycja stolarki, ale będzie także miejsce do rozmów z klientami. Placówka jest kolejnym sklepem firmowym Kapicy, podobne działają już w Opolu i w Zawadzkiem na Śląsku.

Nowy salon firmowy buduje właśnie Eurocolor. Będzie to oddzielny obiekt, który powstaje przy siedzibie fabryki. Producent planuje w budynku umieścić showroom, w którym znajdzie się ekspozycja produktów firmy. Eurocolor chce rozwijać sieć sprzedaży i zachęca dystrybutorów do nawiązania współpracy i otwierania salonów firmowych ze stolarką. Producent oferuje swoim przyszłym partnerom handlowym przygotowanie projektu lokalu i know-how potrzebne do sprzedaży.

Z kolei dystrybutor Vox otworzył swój kolejny salon z drzwiami, tym razem w Łomży. W tej placówce handlowej klienci mogą zapoznać się z ofertą i kupić wyroby kilku producentów, takich jak: Pol-Skone, Erkado, DRE i Porta. Vox podkreśla, że w nowym salonie w Łomży proponowane jest także klientom fachowe doradztwo. Nowy sklep – Salon Drzwi i Podłóg Albert Konieczny powstał także w marcu w Koszalinie. Tu klienci także kupić drzwi Erkado, DRE oraz Wikędu.

Zobacz również

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System podliczył wyniki handlowe z I kwartału. Firma odnotowała spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Grupa Mercor pozyskała w kwietniu zamówienia o wartości niższej o 18 proc. w stosunku analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro Building i Saint-Gobain nawiązały współpracę na polu niskoemisyjnych fasad. Obie firmy będą współpraować by zmniejszyć ślad węglowy.

1