Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Zyskaj więcej z EKO-OKNAMI w 2023 r.

Data publikacji: 2023-01-27

Znany w branży producent z Kornic przygotowuje się do startu projektu, który pozwoli dystrybutorom zwiększyć sprzedaż produktów stolarki otworowej w 2023 roku. Więcej informacji na ten temat będzie można uzyskać na stoisku producenta podczas targów BUDMA w Poznaniu.

artykuł budma Eko-Okna

Wydarzenie jakim jest BUDMA, to świetna okazja do spotkań biznesowych, zobaczenia produktów i innowacyjnych rozwiązań na żywo. W przypadku firmy Eko-Okna S.A. będzie to również możliwość dołączenia do nowatorskiego projektu.

– Do wdrożenia projektu przygotowywaliśmy się bardzo starannie. Zaplanowaliśmy działania, które zapewnią współpracującymi z nami dystrybutorami zwiększenie sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych. Aktualnie rozmawiamy z najstarszymi stażem partnerami biznesowymi. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że wezmą udział w nowym projekcie, który pokaże jak zwiększyć sprzedaż i zyski nawet o kilkanaście procent. Zapraszamy na targi BUDMA – tam dowiecie się więcej – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.

Firma słucha głosów klientów i jest otwarta na ich potrzeby, a także oczekiwania. Pilotażowy projekt Eko-Okna rozwijać będą w Polsce. Szczegóły współpracy będzie można poznać podczas targów BUDMA w Poznaniu w dniach od 31 stycznia do 3 lutego.

– Osoby otwarte na współpracę w nowym projekcie będą mogły zapisać się na wydarzenie podczas targów BUDMA. Uchylę rąbka tajemnicy – będzie to gotowe narzędzie, które wesprze współpracujących z Eko-Oknami dystrybutorów. Ich zyski w 2023 roku wzrosną! – mówi Michał Maciejewski.

Podczas poznańskich targów będziemy świętowali 25-lecie firmy Eko-Okna S.A.. Z tej okazji producent z Kornic przygotował wiele premier produktowych. Warto też zobaczyć na żywo Złotego Medalistę Międzynarodowych Targów Poznańskich 2023 – aluminiowy system drzwi przesuwnych Cor Vision.  – mówi Marzena Bauerek, kierownik marketingu Eko-Okien.

– Zapraszamy serdecznie do rozmów biznesowych, poznania naszej firmy, produktów i innowacyjnych rozwiązań. Będziemy w pawilonie nr 5 na stoisku nr 42  – mówi Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu Eko-Okien.

1