Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

World of Windows 2022 – wyjątkowa platforma eventowa REHAU

Data publikacji: 2022-05-27

21 kwietnia w siedzibie REHAU Window Solutions w Erlangen została uruchomiona nowatorska platforma prezentacji o nazwie World of Windows 2022. Na 600 m2 powierzchni wystawienniczej firma prezentuje innowacyjne rozwiązania premium dla branży okiennej. World of Windows 2022 pozwala w jednym miejscu zapoznać się z bogatą ofertą nowatorskich produktów i usług REHAU, stając się miejscem owocnych spotkań biznesowych i edukacyjnych dla wszystkich partnerów firmy.

World-of-Windows-REHAU-2022

Nowości i trendy na wyciągnięcie ręki

Platforma eventowa World of Windows 2022 oferuje klientom oraz partnerom REHAU ekskluzywny wgląd w spektakularne innowacje, takie jak nowy system ARTEVO, rozwiązania przesuwne SLINOVA czy cyfrowa metryka okna Window.ID. Do najważniejszych punktów wystawy zalicza się premierowa prezentacja systemu okiennego ARTEVO – niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji systemu GENEO RAU-FIPRO-X, który znacznie usprawnia produkcję okien o większych rozmiarach i jednocześnie zwiększa zakres ich zastosowań. Wśród licznych innowacji prezentowanych na World of Windows 2022 na szczególną uwagę zasługuje Future Window Vision ukazujące możliwości, jakie może dać nam okno przyszłości. To wizja okna, które łączy w sobie m.in. różne koncepcje obsługi, takie jak sterowanie głosem lub gestami, integrację technologii budowlanych, a nawet wytwarzanie i magazynowanie energii odnawialnej.

WoW_REHAU_Future-Window-Vision

Wartości dodane

Obok możliwości bliskiego zapoznania się z portfolio produktów, światowych trendów, innowacji i usług marketingowych wspierających sprzedaż, Word of Windows 2022 to także okazja do zdobycia unikalnych doświadczeń związanych z marką na poziomie premium. Nowoczesna platforma spotkań ma na celu zainspirowanie branży oraz promowanie owocnego i produktywnego dialogu z partnerami REHAU na temat możliwości wspólnego prowadzenia działalności w przyszłości. Na wystawie REHAU prezentuje skuteczne rozwiązania, które przekładają globalne trendy, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja czy urbanizacja, na zrównoważone modele biznesowe.

Dzięki wystawie World of Windows 2022 stworzyliśmy coś wyjątkowego i niezwykle atrakcyjnego dla branży. Skorzystają na tym wszyscy partnerzy REHAU Window Solutions, wykorzystując World of Windows 2022 jako platformę spotkań i zarazem wizytówkę firmy. Format ten zapewnia wyjątkowe wrażenia dla wszystkich odwiedzających i przynosi korzyści biznesowe. Cały zespół REHAU Window Solutions jest bardzo zmotywowany i zadowolony z ogromnego pozytywnego odzewu i dużej liczby rezerwacji„, mówi Peter Kotzur, dyrektor ds. marketingu.

Innowacje na World of Windows 2022

Platforma World of Windows 2022 w Erlangen będzie otwarta dla partnerów i klientów REHAU do 15 lipca. W tym czasie odwiedzający to nowatorskie miejsce, poza wspomnianymi już systemami Artevo oraz Future Window Vision, będą mieli okazję zapoznać się również z możliwościami, jakie oferują:

  • REHAU SLINOVA i SLINOVA X – nowe, innowacyjne rozwiązania przesuwne z najwęższym jak dotąd słupkiem środkowym w systemie na bazie PVC;
  • Smart Shading – technologia, która przekształca szyby okienne w inteligentne elementy, które mogą być automatycznie przyciemniane, co zapewnia wysoki komfort użytkowania okien, zapobiega przegrzewaniu pomieszczeń i pozwala zrezygnować z montażu typowych rolet;
  • Smart Privacy – rozwiązanie okienne chroniące prywatność, czyli inteligentna szyba w oknie REHAU Smart Glass, która za naciśnięciem przycisku w ciągu kilku milisekund zmienia się z przezroczystej na nieprzezroczystą;
  • Smart Guard – system prewencyjnej ochrony antywłamaniowej wchodzący w skład rozwiązań inteligentnego domu;
  • REHAU Connect – system wspierający proces sprzedaży, który identyfikuje i dostarcza dealerom dane kontaktowe do nowych klientów końcowych z danego regionu;
  • Window.ID – cyfrowa metryka okna gwarantująca optymalizację procesów – od produkcji, aż po recykling. Window.ID zapewnia m.in. pełną dokumentację procesu produkcji i montażu, a także umożliwia lokalizację przyszłych materiałów oraz zrównoważony demontaż starych okien w ramach gospodarki o całkowicie zamkniętym obiegu.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzinami World of Windows 2022 w Erlangen zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy REHAU – www.rehau.pl/kontakt.

WoW_REHAU_SLINOVA-X_Kaleido-Foil

1