Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Wielkie otwarcie pierwszej edycji ALURON ALU-MEETING!

Data publikacji: 2023-01-31

W miniony czwartek odbyło się pierwsze spotkanie w ramach debiutującego w tym roku cyklu szkoleniowego ALURON ALU-MEETING. W pochodzącym z XIV wieku malowniczym Zamku Topacz spotkało się blisko 100 specjalistów z branży budowlanej, wśród których znaleźli się producenci stolarki okienno-drzwiowej, architekci oraz generalni wykonawcy.

Aluron alu meeting I (1)

Spotkanie zorganizowane przez systemodawcę dało uczestnikom nie tylko możliwość pozyskania wiedzy z zakresu systemów aluminiowych firmy, ale również sposobność do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy i pozyskania nowych kontaktów.

Każde spotkanie w ramach Aluron ALU-MEETING podzielone jest na bloki tematyczne:

– Premiery rynkowe w portfolio produktowym Aluronu.

– Systemy fotowoltaiczne szansą na niezależność energetyczną.

– Proces certyfikacji systemów przeciwpożarowych.

– Innowacyjne rozwiązania uszczelniająco-klejące w konstrukcjach fasad, okien i drzwi od firmy Proventuss

– Bezkompromisowe bezpieczeństwo – szyby Vetrotech Saint-Gobain.

– Sprawny montaż to rentowna produkcja: systemy okuć Roto do okien i drzwi z aluminium.

– Oprogramowanie LogiKal do projektowania i produkcji najlepszych okien, drzwi i fasad.

Zainteresowanie szkoleniami organizowanymi przez ALURON jest tak duże, że decyzję o dołączeniu do grona partnerów wydarzenia podjęła firma FIMTEC POLSKA. Przedsiębiorstwo jest wiodącym dostawcą parku maszynowego marki Fom Industrie służącego do produkcji stolarki z aluminium, PVC oraz do obróbki stali. FIMTEC po raz pierwszy zaprezentuje się w ramach ALURON ALU-MEETING podczas spotkania organizowanego 09.02.2023 r. w Hotelu Warszawianka.

Bardzo się cieszymy, że nasze pierwsze szkolenie spotkało się z tak pozytywnym odbiorem. To najlepiej pokazuje, że inicjatywy tego typu mają duży potencjał, a branża aluminium potrzebuje spotkań i rozmów. Z tego powodu jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich producentów stolarki otworowej, generalnych wykonawców, inwestorów i architektów do udziału w ALURON ALU-MEETING” – powiedział Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy w Aluron sp. z o.o.

Aluron alu meeting II (1)

Wciąż trwają zapisy na pozostałe terminy szkoleń. Organizator zaplanował jeszcze sześć konferencji, które odbędą się:

  • 02. – Hotel Warszawianka
  • 02. – Hotel Metropolo Kraków by Golden Tulip
  • 03. – HOT_elarnia Hotel & SPA
  • 03. – Hanza Pałac Wellness & SPA
  • 04. – Hotel Warszawa SPA & Resort
1