Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

WALA: Przycisk w uchwycie

Data publikacji: 2021-11-25

Przycisk w uchwycie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Działa jako dodatkowe zabezpieczenie drzwi i umożliwia ich otwieranie.

Przycisk w uchwycie czarnym szlif

Przycisk z reguły montujemy od spodu uchwytu, więc nie jest on widoczny na pierwszy rzut oka, aby go zobaczyć trzeba spojrzeć na uchwyt z perspektywy bocznej. Ktoś kto nie jest świadomy jego obecności nie otworzy drzwi. Ten układ sprawia też, że chwytając za pochwyt, można wygodnie użyć przycisku za pomocą palca wskazującego. Jeśli zostanie podłączony w odpowiedni sposób, może pełnić funkcję przycisku dzwonka. Jest kompatybilny z elektrozaczepami i elektro zasuwnicami większości producentów na rynku.

Ta wersja przycisku jest budżetową tańszą wersją mikroprzełącznika i mikrosensora. Można go podłączyć w dwojaki sposób, jako świecący lub nieświecący.  Przycisk jest dostępny w wykończeniu stali nierdzewnej oraz aluminiowym – czarnym. Przyciski mogą być w rurach okrągłych, prostokątnych i kwadratowych.

Tu można sprawdzić dostępność: https://www.wala.pl/pl/Elektronika/PRZYCISK.html.

1