Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

SIEGENIA: Komfortowa przestrzeń na kilku metrach kwadratowych

Data publikacji: 2021-10-13

Sprytny Tiny House z rozwiązaniami firmy SIEGENIA 

Minimalne wymiary, wytrzymałość i chęć posiadania swojej własnej przestrzeni życiowej w korzystnej cenie to główne powody, dla których mini domy cieszą się w Niemczech tak dużą popularnością. Według „Live Tiny House Market Study 2021” już ponad 10 % osób chętnych do budowy jest obecnie zainteresowana tego typu domem. Tiny House z rozwiązaniami firmy SIEGENIA jest doskonałym przykładem na to, że decydując się na mieszkanie w nim, nie trzeba rezygnować z udogodnień i wygody.

Oszczędność cennej przestrzeni

Tiny House o powierzchni użytkowej zaledwie 16,5 m2 został bardzo dobrze przyjęty przez klientów, do czego w znacznym stopniu przyczyniły się pomysłowo wykorzystane rozwiązania SIEGENIA. Okucie przesuwne ECO SLIDE oszczędza cenne miejsce za kanapą, ponieważ skrzydła okienne nie otwierają się na oścież, lecz przesuwają na bok. W taki właśnie sposób może być wykorzystany każdy centymetr powierzchni mieszkalnej. W pozostałych oknach również zamontowano rozwiązania SIEGENIA z zakresu komfortowej przestrzeni.

Więcej: https://www.siegenia.com/pl/company/news-archiv/284783

1