Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

SCHÜCO: Drzwi przesuwne Schüco najczęściej polecane

Data publikacji: 2022-04-13

Drzwi przesuwne Schüco zostały w tym roku uhonorowane aż dwoma nagrodami w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego: Złotym Laurem Konsumenta i Laurem Konsumenta Grand Prix. Prestiżowe wyróżnienia są przyznawane co roku na podstawie głosów oddawanych przez konsumentów, dzięki czemu stanowią wiarygodny miernik popularności marek i produktów w danej kategorii.

drzwi_przesuwne_livingslide_panorama_1_m

Celem programu Laur Klienta jest wyróżnienie produktów i usług, które cieszą się największym uznaniem wśród polskich odbiorców i są najchętniej polecane. Wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta w danej kategorii otrzymuje firma, która uzyskała najwięcej głosów w sondażu przeprowadzanym na reprezentatywnej próbie klientów indywidualnych. Regularne badania rynkowe pozwalają nie tylko w wiarygodny sposób określić, które marki cieszą się największym zaufaniem i rozpoznawalnością w swoich kategoriach, lecz także śledzić aktualne trendy. W tym roku drzwi przesuwne Schüco zostały nagrodzone podwójne: Złotym Laurem Konsumenta 2022 oraz specjalnym wyróżnieniem Laur Konsumenta Grand Prix przyznawanym produktom, które w ciągu ostatnich trzech lat zajęły najwyższe miejsce w kolejnych głosowaniach. Wysokiej jakości stolarka przekonuje nie tylko doskonałymi parametrami i łatwością obsługi, lecz także starannie przemyślanymi innowacjami, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby odbiorców.

Niezmiennie wysoka jakość

drzwi_skladano_przesuwne_Living_m

Jednym ze sztandarowych produktów Schüco cieszących się niezmiennym zainteresowaniem klientów poszukujących wysokiej jakości stolarki, są drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide z PVC-U, które łączą w sobie doskonałe parametry użytkowe z imponującym, nowoczesnym designem. Wysoką stabilność konstrukcji o niewielkich widocznych szerokościach profili zapewniają innowacyjne termoizolowane wzmocnienia w ościeżnicy. Dzięki ich zastosowaniu drzwi tarasowe LivIngSlide mogą osiągać bardzo duże wymiary do nawet 6,5 x 2,8 m i być wyposażone w cztery skrzydła stałe oraz przesuwne. Obsługa dużych elementów nie wymaga przy tym wysiłku, dzięki starannie przemyślanemu mechanizmowi jezdnemu. Odpowiednio zaprojektowane strefy termoizolacyjne w progu i profilach wzmacniających zapewniają przy tym lepszą ochronę cieplną niż wymagają aktualne warunki techniczne. Natomiast wysokiej jakości uszczelki EPDM skutecznie chronią przed chłodem i kondensacją pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży. Perfekcyjnie przemyślaną konstrukcję można uzupełnić o szczelny i izolowany cieplnie próg zero milimetrów. Idealnie zlicowany z posadzką element tworzy zupełnie płaskie przejście bez żadnych barier.

W kierunku kreatywnych rozwiązań

Drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide są wciąż wzbogacane o nowe warianty konstrukcyjne i dodatkowe wyposażenie, zgodnie ze zmiennymi trendami i oczekiwaniami odbiorców. Teraz są dostępne w imponującej wersji panoramicznej, która umożliwia zwiększenie proporcji przeszkleń ze względu na bardzo wąskie profile skrzydeł stałych i przesuwnych o szerokości zaledwie 72 mm. Pozwala to uzyskać jeszcze szerszy widok na zewnątrz i lepsze doświetlenie pomieszczeń. W tym roku pojawiła się również opcja wyposażenia drzwi przesuwnych z PVC-U w ukryty napęd elektryczny, który umożliwia obsługę dużych skrzydeł przy użyciu przycisku lub panelu zlokalizowanego na ścianie. Dzięki temu stolarka LivIngSlide może być atrakcyjnym uzupełnieniem komfortowych i inteligentnych domów. Realizację dużych przeszkleń, które po otwarciu tworzą imponująco szerokie przejścia, umożliwiają także drzwi składano-przesuwne z PVC-U Schüco LivIng, które są dostępne aż w pięciu typach otwierania. Stolarka o maksymalnej szerokości do czterech metrów łączy nowoczesny design z doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej.

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl

1