Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

ROTO: Wygodny dostęp pod kontrolą – Roto Eneo 4 w 1

Data publikacji: 2022-03-28

Roto Door fot RotoNowość: system kontroli dostępu do budynków Roto Eneo 4w1, do zamków Roto Safe E, to przykład nowoczesnych rozwiązań na rzecz komfortu i bezpieczeństwa. Oferuje wygodniejsze otwieranie drzwi bez klucza i nowe opcje zarządzania wejściem do budynków.

Z możliwości nadawania uprawnień wstępu do budynku określonym osobom i na określonych zasadach korzystają firmy, ale także coraz częściej inwestorzy indywidualni. Nowy system kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 przeznaczony jest do elektromechanicznych zamków wielopunktowych Roto Safe E I Eneo A oraz Roto Safe E I Eneo CC, stosowanych w drzwiach zewnętrznych domów jednorodzinnych, biurowców czy lokali usługowych. Nowość wprowadza liczne udogodnienia: dodatkowy sposób zdalnego otwierania za pomocą karty, nadawanie uprawnień nieograniczonej liczbie użytkowników i dowolne ustawianie czasu dostępu – w zależności od potrzeby.

Roto Eneo 4w1 klawiatura z PINWygodne wejście na 4 sposoby

System kontroli dostępu Roto Eneo 4w1 identyfikuje użytkownika i umożliwia wygodne wejście do obiektu uprawnionym osobom. Drzwi można odryglować na różne sposoby: klawiaturą z kodem PIN, smartfonem z funkcją Bluetooth, odciskiem linii papilarnych, a także kartą lub brelokiem RFID.

Łatwa konfiguracja – dowolna liczba użytkowników

Do obsługi systemu służy intuicyjna aplikacja. Ułatwia szybkie konfigurowanie użytkowników – bez ograniczeń co do ich liczby. Pozwala na sprawne zarządzanie dostępem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur czy większych zakładów produkcyjnych. Przyłączenie użytkowników następuje w wygodny i prosty sposób z wykorzystaniem smartfonów. Dostęp można łatwo wycofać za pomocą smartfona z uprawnieniami administratora. W przypadku zgubienia telefonu lub wyłączenia z eksploatacji – wystarczy go usunąć z listy autoryzowanych urządzeń

1