Firma PROCURAL została sponsorem tytularnym międzynarodowego turnieju piłki ręcznej. PROCURAL Handball Cup zostanie rozegrany w dniach 8 – 9 sierpnia w ORLEN Arenie w Płocku. W zmaganiach w formule pucharowej wezmą udział cztery drużyny. Obok gospodarzy ORLEN Wisły Płock, na parkiecie zobaczymy duńskie TTH Holsterbro, turecki Beşiktaş oraz chorwackie RK Nexe.
Dla SPR Wisły Płock, aktualnego wicemistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski, to początek przygotowań do sezonu 2026/2027 i okazja do rywalizacji na wysokim europejskim poziomie. Zmagania te stanowią ważny etap przygotowań do zbliżających się wielkimi krokami rozgrywek ligowych. Z kolei zawodnicy zyskują cenną szansę na weryfikację swojej dyspozycji i budowanie boiskowej pewności siebie.

Dla PROCURAL wsparcie tego przedsięwzięcia jest rozwinięciem współpracy z drużyną ORLEN Wisły Płock. Poprzez patronat nad takimi wydarzeniami marka PROCURAL buduje swoją rozpoznawalność nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami oraz wyraźnie podkreśla zaangażowanie w promocję sportu. W PROCURAL wierzymy, że prawdziwy sukces osiąga się zespołowo – dokładnie tak samo w świecie biznesu, jak i na boisku. Nadchodzący turniej doskonale łączy te dwa wymiary, uwydatniając znaczenie ambicji, współpracy oraz determinacji w dążeniu do obranych celów.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia ORLEN Areny w drugi weekend sierpnia, aby razem z nami wspierać sportowców i cieszyć się doskonałą atmosferą tego wydarzenia.
Wstęp na PROCURAL Handball Cup jest wolny.
