Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PROCURAL: Badania antywłamaniowe

Data publikacji: 2024-04-11

Drzwi w systemie PROCURAL PE96 zostały zaklasyfikowane do kl. RC2 wg wymagań normy PN EN 1627:2021-11.

System PE96 – to najcieplejszy system okienno-drzwiowy w ofercie firmy PROCURAL charakteryzujący się zaawansowanymi parametrami technicznymi i nieszablonowymi rozwiązaniami. Zabezpieczenie antywłamaniowe dotyczy zarówno konstrukcji jedno, jak i dwuskrzydłowych z wypełnieniem szklanym lub panelowym oraz w wariancie z „ciepłym” panelem wsadowym. System ten stwarza bardzo duże możliwości wykorzystania okuć, w tym rozwiązania na wyjścia ewakuacyjne, awaryjne, z opcją napowietrzania lub bez.

Maksymalna wysokość skrzydła drzwi wynosi 3000 mm.

Firma PROCURAL systematycznie podnosi standardy rozwiązań w systemach aluminiowych. Kładzie nacisk na wyroby najbardziej popularne, wprowadzając jako standard wiele rozwiązań i zachowując przy tym ceny na tym samym poziomie. Jednym z przykładów są wdrożone ostatnio antywłamaniowe listwy przyszybowe w klasie RC2, z nowym uproszczonym doborem szkleń, w systemie okienno-drzwiowym PE78N.

1