Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PAGEN wystawcą prestiżowych targów Fensterbau Frontale 2022

Data publikacji: 2022-06-13

W dniach 12 – 15 lipca 2022 w Norymberdze odbędą się wyczekiwane przez branżę okien, drzwi i fasad międzynarodowe targi Fensterbau Frontale 2022. Polską branżę stolarki otworowej podczas tego prestiżowego wydarzenia reprezentować będzie m.in. firma PAGEN.

PAGEN__Fensterbau Frontale5

Po długim okresie oczekiwania, odwołaniu poprzedniej edycji oraz przesunięciu terminu tegorocznej edycji – targi Fensterbau Frontale w letniej odsłonie staną się ponownie okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, osobistych spotkań i networkingu podczas wydarzenia „na żywo”.

Tegoroczna tematyka targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych i konferencji dotyczyć będzie efektywności energetycznej, ochrony klimatu, wentylacji, komfortu przestrzeni mieszkalnych oraz cyfryzacji procesów branży stolarki otworowej, stanowiąc także platformę wymiany wiedzy i praktycznych wskazówek.

Asortyment produktów prezentowanych podczas FENSTERBAU FRONTALE odzwierciedla światowe innowacje w zakresie okien, drzwi i fasad. Cyklicznie co dwa lata architekci, producenci okien i fasad, montażyści oraz przedstawiciele specjalistycznych branż poznają m.in. najnowsze systemy profili okiennych, nowości dot. szkła w architekturze, a także maszyn i specjalistycznego sprzętu. Targi w Norymberdze to doskonała okazja do śledzenia trendów i rozwiązań wyznaczających kierunek całej branży – powiedziała Monika Romaniszyn, Dyrektor Eksportu firmy PAGEN.

PAGEN podczas wydarzenia zaprezentuje kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową – począwszy od drzwi wejściowych aluminiowych Premium Line i PVC Modern Line w nowatorskim wzornictwie, przez drzwi tarasowe HST ExclusiveSlide w systemie Schüco, 2 nowości w oknach PVC w systemach SALAMANDER, okna aluminiowe w systemie Schüco stanowiące nowość w ofercie małopolskiego producenta, po bramę garażową GENIUS, rolety i żaluzje fasadowe.

Targi w Norymberdze to okazja do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na tak ważnym dla nas rynku niemieckim. Obecnością w Norymberdze chcemy potwierdzić naszą silną pozycję rynkową, ugruntowane relacje biznesowe ze strategicznymi Partnerami, a także zwieńczyć proces rebrandingu marki PAGEN podczas największego branżowego wydarzenia tego roku. Do zobaczenia w Norymberdze na stoisku 7-124 – podsumowuje Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy firmy PAGEN.

PAGEN__FF1Podczas targów szczególnie interesująco zapowiadają się także: pokaz specjalny „Zielony Ład” organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, wycieczki z przewodnikiem we współpracy z redakcją czasopisma branżowego GLASWELT śladem innowacji i premier produktów w letniej edycji FENSTERBAU FRONTALE, Forum Architektura-Okno-Fasada, organizowane wspólnie przez czasopisma branżowe xia i AIT, a także interaktywny format Expert Talks Reinholda Kobera z Book Your Video GmbH & Co i nowość w programie – MetallbauTREFF, prezentowany przez branżowe czasopismo metall-markt.net oraz dziesięciu innowacyjnych współwystawców.

Na stoisko firmy PAGEN o numerze 7-124 zapraszamy do hali nr 7.

1