Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PAGEN na trasie Schüco Tech Tour

Data publikacji: 2024-04-18

Po trwającej 6 tygodni podróży po Norwegii, Szwecji i Danii, Schüco swoją specjalną ciężarówką wyruszyło w trasę po Polsce. 17 kwietnia Schüco Tech Tour Truck dotarła do bram firmy PAGEN, aby zaprezentować maszyny i rozwiązania cyfrowe zespołowi produkcji i technologii.

Samowystarczalnie wyposażona w automatyczną maszynę blokową LA10, maszynę do cięcia uszczelek GP100 i liczne rozwiązania programowe – Schüco Tech Tour Truck jest platformą wspomagającą szkolenia i prezentacje rozwiązań z zakresu wydajnej produkcji i cyfryzacji procesów produkcyjnych, dzięki której eksperci Schüco mogą docierać niemal na hale produkcyjne.

Zgodnie z naszym mottem „On Our Way to the Future” – W drodze do przyszłości, ostatnie tygodnie spędzamy w ekscytującej podróży po Europie, prezentując naszym partnerom produkty i unikatowe know-how. Z przyjemnością odwiedziliśmy firmę PAGEN, która stawia na innowacyjne technologie wpisujące się w ideę Przemysłu 4.0 – powiedział Adam Mojżesz, dyrektor sprzedaży systemów aluminiowych Schüco.

Schüco Tech Tour jest świetną inicjatywą. Bezpośredni kontakt z Ekspertami Schüco, odpowiedzi na pytania wynikające z procesów produkcyjnych i dostosowanie sposobu prezentacji rozwiązań do naszych oczekiwań, są najważniejszymi korzyściami dla zespołu – powiedział Michał Święch, kierownik Działu Aluminium.

Podczas spotkania oprócz wspomnianych już urządzeń, zaprezentowano także nowości w rozwiązaniach cyfrowych, wykorzystywanych w codziennej współpracy z firmą Schüco Sch-Cal, Connect i IoF.

1