Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

PAGEN: Fani siatkówki plażowej odliczają dni do turnieju

Data publikacji: 2024-05-17

Już tylko 2 tygodnie dzielą nas od kolejnej edycji turnieju siatkówki plażowej PAGEN Volley Cup. 1 i 2 czerwca na piaszczystych boiskach BOSiR-u w Brzesku, zawodnicy z 5 województw będą ponownie rywalizować o wyjazd do słonecznej Italii na mecz sponsorowanej przez PAGEN drużyny LUBE Volley. Zmaganiom dorosłych będą towarzyszyć rozgrywki dziecięce, których stawką będzie równie interesująca nagroda specjalna.

Podczas tegorocznego wydarzenia Organizatorzy zawiesili poprzeczkę jeszcze wyżej niż rok temu, dzieląc rozgrywki na sobotnią fazę eliminacyjną oraz niedzielną fazę finałową i turniej dziecięcy. Podczas sobotnich rozgrywek na czterech boiskach swoje umiejętności zaprezentują 32 pary rywalizujące w kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn. Najlepsze pary spotkają się ze sobą w niedzielnych finałach, stanowiąc inspirację dla młodych adeptów siatkówki walczących w turnieju dziecięcym.

Obie zwycięskie pary wybiorą się do Civitanovy na mecz LUBE Volley, zwiedzą Eurosuole Forum i spotkają się z zawodnikami włoskiego giganta siatkówki. Taki zaszczyt spotkał w ubiegłym roku pary Szymańska/Krawczyk oraz Zidek/Suchy, które wywalczyły mistrzostwo I edycji PAGEN Volley Cup. Nagrody dla pozostałych par na podium w tegorocznym turnieju ufundowała marka 4F, zaś nagrodę specjalną dla dzieci rywalizujących w turnieju przygotowały w kooperacji firmy PAGEN i ALURON.

Cieszę się, że mistrzowie naszego turnieju będą mogli ponownie zobaczyć na żywo gwiazdy światowej siatkówki oraz poczuć atmosferę rozgrywek na najwyższym poziomie. Oprócz sportowych emocji czeka na nich niezapomniana siatkarska przygoda, którą z pewnością – zwłaszcza najmłodsi zawodnicy – zapamiętają na długo. W tym roku PAGEN Volley Cup łączy siatkarskie pokolenia i ta idea będzie nam towarzyszyć w przyszłości – powiedział Dominik Chamioło, prezes zarządu PAGEN.

W organizację turnieju zaangażowano Uczniowski Klub Sportowy Volley Brzesko, który coraz odważniej sięga po siatkarskie sukcesy.

W Klubie kładziemy nacisk na rozwój umiejętności technicznych, naukę współpracy zespołowej i rozwój osobisty naszych podopiecznych. Zaangażowanie naszych zawodników i trenerów w tak znakomity turniej oprócz sportowej rywalizacji uczy odpowiedzialności i inspiruje do intensywnej pracy na treningach, które otwierają drzwi do kariery sportowej w przyszłości – powiedział Paweł Mardoń, prezes UKS Volley Brzesko.

Zmaganiom siatkarzy w niedzielę towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci przygotowane przez BOSiR w Brzesku z okazji cyklicznie organizowanego Dnia Dziecka. Liczne strefy zabaw dla dzieci, warsztaty i konkursy pozwolą miło spędzić czas całym rodzinom na obiekcie, który jest doskonałym miejscem na organizację takich wydarzeń plenerowych.

Sponsor główny wydarzenia: PAGEN – producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych. Patronat honorowy: Burmistrz Brzeska – Tomasz Latocha. Patronat sportowy: UKS Volley Brzesko, LUBE Volley, Aluron CNC Warta Zawiercie. Partnerzy: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku, Biuro podróży GOSIA Tour, Travelplanet.pl, Hotel August, Aluron, 4F, MTM Budownictwo, Kubota, Concept Dom, Salon Plusa i Polsat Box w Brzesku, Xtreme Fitness Brzesko, Novum Groszek Brzesko, Brooklyn Strefa Brzesko, Napiachu.pl, Patronat medialny: Radio ESKA, Informator Brzeski, Cappucino.eu.

Więcej informacji o turnieju na www.volleycup.pagen.pl

Film promocyjny: https://youtu.be/SBpbw0euDk8?si=tBpun4OId3iw1Mmx

1