Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Krispol na targach R+T digital 2021

Data publikacji: 2021-02-17

Krispol, europejski producent komplet stolarki dla domu oraz rozwiązań dla przemysłu, zaprasza na targi R+T digital, które wystartują 22 lutego i potrwają do 25 lutego 2021 r. Obsługą wirtualnego stoiska zajmie się Krispol GmbH, spółka odpowiedzialna za strategię zwiększania obecności i budowania wizerunku marki na rynku niemieckim.

 

Przez 4 dni w przestrzeni wirtualnej, wykorzystując pełną digitalizację stoiska targowego, klienci będą mieli możliwość spotkać się z ekspertami Krispol. Marka deklaruje gotowość do nowej formuły wydarzenia.

Paweł Klimaszewski, Export Sales Director:

Przygotowaliśmy naszych specjalistów do nowej formuły targowej. Postawiliśmy na wysokie walory użytkowe i wzornicze naszych produktów. Ta forma komunikacji sprawdza się w obecnych czasach bardzo dobrze i miała spore znaczenie przy podjęciu decyzji o udziale firmy w wydarzeniu. Chociaż nie będziemy mogli spotkać się w realu na targach, to avatary naszych pracowników i chat targowy z pewnością wzmocnią wrażenie fizycznej obecności, a odwiedzający poczują się jak na targach w przestrzeni rzeczywistej

Krispol GmbH po raz pierwszy przedstawi się jako producent kompletu stolarki PCW i ALU dla domu – okien, bram garażowych, drzwi i osłon. W poprzednich edycjach targów R+T prezentowane były głównie bramy i kraty przemysłowe. Tym razem również nie zabraknie nowości produktowych: m.in. autorskiej kolekcji drzwi Solano 2021, zgłoszonego do opatentowania systemu ciepłego montażu bram garażowych, innowacji przemysłowych z bogatą ofertą akcesoriów, inteligentnej automatyki oraz nowości wzorniczych.

Paweł Klimaszewski:

Zachęcamy do pobrania prezentacji targowej, wirtualnego przewodnika, w którym skupiamy się na procesie dobierania produktów na bazie oczekiwań inwestora. Pokazujemy innowacyjne spojrzenie na projektowanie domu w oparciu o komplet stolarki

Spotkajmy się na targach R+T digital.
Pokażemy nasze możliwości produkcyjne.
Zarejestruj się TUTAJ . Wprowadź kod zaproszenia: RTKRISPOH0121
Zaczynamy odliczanie. Do zobaczenia online!
1