Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Krispol jeszcze bliżej z najlepszą ligową siatkówką

Data publikacji: 2020-09-11

Polska Liga Siatkówki S.A. oraz firma Krispol  rozwijają współpracę. W sezonie 2020/2021 wiodący europejski producent bram i stolarki otworowej jeszcze mocniej zaangażuje się we wspieranie flagowych rozgrywek prowadzonych przez PLS.

Przypomnijmy, że obie spółki podjęły współpracę w 2019 roku. W jej ramach Krispol został Sponsorem Tytularnym zaplecza PlusLigi – Krispol 1. Ligi Mężczyzn. Po upływie pół roku obie strony zdecydowały się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które poszerzają ich partnerstwo.

W sezonie 2020/2021 firma Krispol została Sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki, tym samym wyraźnie wzrośnie liczba ekspozycji tej marki w PlusLidze – Lidze Mistrzów Świata, a także pozostałych rozgrywkach prowadzonych przez PLS, w tym w Tauron Lidze i Tauron 1. Lidze oraz przy okazji turniejów finałowych Tauron Pucharów Polski Kobiet i Mężczyzn czy Superpucharach. Ekspozycja marki Krispol będzie widoczna m.in. na specjalnej obudowie stanowiska sędziowskiego, a także na bandach ledowych.

Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.:

To kolejny etap naszej współpracy, bardzo się cieszę, że ona tak harmonijnie się rozwija. Firma Krispol pokazała już niejednokrotnie, że doskonale rozumie potrzeby sportu i kapitalnie potrafi wykorzystać rywalizację sportową w prowadzeniu znakomitego marketingu. Bardzo się cieszę, że przed nami kolejny rok z tak odpowiedzialnym i dojrzałym partnerem.

Karol Krysiński, Prezes Zarządu KRISPOL:

Siatkówką żyją wszyscy w Krispol, to sport, który skupia całe rodziny. W hali czy przed telewizorami – emocje są zawsze wielkie, a waleczność zawodników wyróżnia tę dyscyplinę na tle innych. Cieszę się, że nasza marka kojarzona jest, podobnie jak siatkówka, z zasadami fair play. Nie mam wątpliwości, że współpraca z Polską Ligą Siatkówki to jak as serwisowy w decydującym secie.

1