Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kolekcja drzwi RAL Design

Data publikacji: 2020-10-12

Z myślą o miłośnikach nowoczesnego wzornictwa i nieprzemijającego piękna firma Parmax stworzyła kolekcję zewnętrznych drzwi dębowych RAL Design, wyróżniającą się nowoczesnym wykonaniem i wyszukaną kolorystyką.

Drewno dębowe gwarantuje nie tylko odpowiednią izolację termiczną, lecz przede wszystkim wysoką jakość i ponadczasowy styl domu. Drewno dębowe jako materiał na drzwi jest doskonałym wyborem. Jest trwałe, odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na zróżnicowane warunki pogodowe.

Niezwykła trwałość

 Oprócz roli eleganckiej wizytówki, największym atutem drzwi dębowych jest przede wszystkim to, że gwarantują one znakomitą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dębina jest twardym drewnem, o znacznej gęstości (650 kg/m3), a więc niewrażliwym na drobne uszkodzenia, wgniecenia czy zarysowania. Drzwi dębowe doskonale wyciszają wnętrze domu, co ma znaczenie w sytuacji, gdy budynek znajduje się w okolicy, w której znajduje się stałe źródło hałasu.

Inwestycja na długie lata

Firma Parmax oferuje możliwość wykonania drzwi w dowolnym kolorze z palety RAL, spełniąjąc wymagania klientów, którzy szukają niestandardowych kolorów drzwi. Inwestycja w drzwi Parmax oznacza również długoterminowe oszczędności: wysoka szczelność przekłada się na spadek kosztów ogrzewania, a dzięki wyjątkowej trwałości drzwi z kolekcji RAL Design będą służyć przez wiele lat.

Według wzornika RAL Design

We wzorniku RAL Design nic nie jest przypadkowe. Każdy kolor jest precyzyjnie opisany za pomocą trzech parametrów, zmierzonych doświadczalnie – odcienia, jasności i nasycenia. W teorii koloru saturacja lub nasycenie to subiektywna intensywność barwy. Im barwa jest bardziej nasycona, tym jest odbierana jako żywsza. Barwy mniej nasycone będą się wydawać przytłumione i bliższe szarości. Projektanci firmy Parmax, kierując się chęcią wyjścia naprzeciw potrzebom rynku, by spełnić wymagania różnych grup klientów, opracowali kolekcję zewnętrznych drzwi dębowych właśnie w oparciu o model RAL Design.

Nowe modele w ofercie

 Firma Parmax nieustannie się rozwija i, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wzbogaca ofertę drewnianych drzwi zewnętrznych. Kolekcja RAL Design została uzupełniona o nowe modele, trafiając w gusta zarówno zwolenników klasyki, jak i bardziej nowoczesnych rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszych katalogiem RAL Design TUTAJ.

1