Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

HENSFORT: Z Orlikami w Odessie

Data publikacji: 2019-06-03

W dniach 15 – 18 maja w Odessie odbył się turniej Trzech Mórz, w którym wzięły udział najlepsze młodzieżowe drużyny z Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Azerbejdżanu oraz Białorusi. Dzięki finansowemu wsparciu firmy Hensfort drużyna Orlików Przemyśl mogła uczestniczyć w turnieju, w którym zajęła 4 miejsce.

Możliwość rywalizowania w międzynarodowym gronie i tak pięknym mieście jak Odessa była dla naszych chłopców fantastycznym wydarzeniem, które nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów. Już od trzech lat możemy liczyć na znaczną pomoc firmy Hensfort i wspólnie gramy o kolejne zwycięstwa – mówi Henryk Łaskarzewski, prezes UKS Orlik Przemyśl.

Dotychczas dzięki wsparciu Hensfort Orliki brały udział w czterech turniejach zagranicznych, są też na bieżąco wspierane, jeśli chodzi o logistykę i infrastrukturę. Ponadto Hensfort jest partnerem strategicznym turnieju Twierdza Przemyśl, w którym udział bierze ponad 300 zawodników z 5 krajów. W lutym bieżącego roku przy legendarnym stadionie Camp Nou w Barcelonie doszło do niespotykanego w skali Przemyśla i regionu meczu, w którym Orliki Hensfort zmierzyły się z zawodnikami akademii piłkarskiej FC Barcelony.

Orliki odzwierciedlają wszystko to, czym kierujemy się jako firma: ambicję, ciągłe poprawianie umiejętności oraz odważne konkurowanie na arenie międzynarodowej. Udział w turnieju Trzech Mórz pokazuje, że to, co wspólnie robimy, zostaje dostrzeżone w niemal każdym zakątku naszego kontynentu – tłumaczy Paweł Rząsa, koordynator projektu z ramienia Hensfort.

1