Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

GEZE: sponsorem koncertu na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka

Data publikacji: 2019-03-19

15 marca 2019 roku odbył się niezwykły koncert, który otworzył wielki projekt modernizacji Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. 

Na koncercie “Wielcy Artyści – Małym Pacjentom”, który wspiera firma GEZE wystąpili baryton Artur Ruciński i bas Rafał Siwek.

Pomysłodawcą i organizatorem koncertu jest wybitna skrzypaczka, Patrycja Piekutowska, która od 20 lat koncertuje po całym świecie. Stworzyła projekt specjalnie dla Instytutu Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka, największego szpitala dziecięcego w Polsce ze względu na osobistą historię łączącą z CZD jej synka. Patrycja Piekutowska osobiście poszukuje partnerów do wykonania remontów wielu części wspólnych szpitala, które nie były modernizowane od 40 lat.

Prezesi firm, które wsparły i umożliwiły remont otrzymali podziękowania podczas koncertu 15 marca, który dzięki staraniom Patrycji Piekutowskiej zyskał wspaniałą oprawę, godną wydarzenia artystycznego tej rangi. Współorganizatorem jest Politechnika Warszawska, której Duża Aula zamieniła się w magiczną salę koncertową z trzypoziomową sceną i wyszukanym oświetleniem. Sama artystka poprowadziła koncert wraz z uznanym konferansjerem Wojciechem S. Wocławem.

1