Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

EVVA: 4KS wyróżnione TopBuilder 2024

Data publikacji: 2024-05-14

Innowacyjny system zamknięć 4KS otrzymał wyróżnienie TopBuilder 2024 przyznawane przez kapitułę branżową oraz przez miesięcznik „Builder”.

TopBuilder 2024 to prestiżowe wydarzenie, podczas którego wręczane są nagrody branży budowlanej za najlepsze inwestycje, produkty, usługi oraz rozwiązania IT&BIM.

Podczas Gali Dominika Zajączkowska dyrektor zarządzająca EVVA Polska odebrała wyróżnienie TopBuilder dla systemu 4KS w kategorii produkt.

Dominika Zajączkowska, dyrektor zarządzająca EVVA_Gala TopBuilder 2024.

„Bardzo dziękuję Kapitule za to wyróżnienie i cieszę, że 4KS znalazł się w gronie produktów i usług, które mają znaczący wpływ na proces budowlany” – mówi Dominika Zajączkowska. „TopBuilder jest potwierdzeniem wyjątkowej myśli technicznej, najwyższej jakości i pracy różnych zespołów EVVA włożonej w ten system. Jestem tym bardziej dumna, że 4KS to niezawodny i zweryfikowany rynkowo system zamknięć, który absolutnie zasługuje na to wyróżnienie”.

XVI Gala TopBuilder odbyła się po raz 16. w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. TopBuilder to prestiżowe wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Także za obiekty budowlane odznaczające się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

4KS nagrodzony TopBuilder 2024

Na systemie 4KS możesz po prostu polegać. To system zamknięć, który nadaje się optymalnie do najtrudniejszych warunków atmosferycznych (wysoko w górach położone stacje kolejek linowych) lub w zakładach produkcyjnych z dużymi zanieczyszczeniami. Jednak to nie wszystkie zalety. System 4KS oferuje także znakomite możliwości kombinatoryki pozycji zamykających, co jest cechą niezbędną do realizacji bardzo złożonych systemów master key.

4KS – Jeden system, wiele szczegółów

Inaczej niż w przypadku tradycyjnych systemów zamknięć elementy blokujące we wkładce 4KS są przesuwane przez wyfrezowane na kluczu krzywe. Łącznie 12 niesprężynujących, masywnych elementów blokujących jest ustawianych w określonych pozycjach przez wymuszone sterowanie sześcioma krzywymi na kluczu i weryfikowanych za pomocą dwóch listew bocznych. Dzięki krzyżującym się wyfrezowanym krzywym na kluczu manipulacja wkładki jest praktycznie niemożliwe.

Zabezpieczenie ze wszystkich stron

Dorabianie kluczy oraz wkładki są dostępne tylko u autoryzowanych partnerów EVVA. Opatentowana i niezawodna technologia zastosowana w 4KS zapewnia trwałą ochronę przed nielegalnymi metodami otwierania.

Wkładka ma zabezpieczenie przed rozwierceniem, a także zabezpieczenie przed wyciągnięciem rdzenia.

1