Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

DRUTEX: Innowacyjna strona internetowa

Data publikacji: 2023-03-14

Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie uruchamia nową stronę internetową. Wyróżnia ją nie tylko oprawa graficzna, ale przede wszystkim dostępność kluczowych informacji, ułatwiających wybór.

DRUTEX nowa strona internetowa

DRUTEX dbając o komfort obsługiwanych klientów odświeżył swoją stronę internetową – drutex.pl
Tak, by jeszcze bardziej inspirowała i pomagała w zakupie stolarki okienno-drzwiowej, a jednocześnie była funkcjonalna i wyróżniała się nowoczesnym designem.

Nasza witryna internetowa, która jest naszym oknem na świat, została gruntownie przebudowana i dopasowana pod kątem oczekiwań klientów. Jest unikatowa w branży stolarki okienno-drzwiowej i wyznacza nowe trendy na rynku. Stworzyliśmy ją z myślą o klientach, tak by ułatwiała wybór i by był on trafny. Nowa strona w bardzo przystępny sposób pozwala zapoznać się ze wszystkimi parametrami technicznymi naszych okien, drzwi, rolet, żaluzji, systemów tarasowych, fasad i ogrodów zimowych. Opcją, ale jakże ważną, jest wybór koloru, który w czasie rzeczywistym jest nanoszony na oglądany przez nas produkt. Nową stronę cechuje wzorowa przejrzystość i funkcjonalność – podkreśla Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR w firmie DRUTEX.

DRUTEX niezmiennie stawia na jakość i funkcjonalność produktów oraz wysoki poziom obsługi klienta.

Klienci są dla nas najważniejsi, stąd też decyzja o nowej stronie internetowej. Jest to oczywiście tylko jeden z kroków, mających zapewnić dalszy, dynamiczny rozwój. Pracujemy nad kolejnymi pomysłami. O nowościach poinformujemy już wkrótce – dodaje Gabriela Gusztyn-Popławska.

1