Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Data publikacji: 2020-02-05

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentuje się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedzi w tym czasie około 50 tysięcy fachowców.

Jak co roku, swoją obecność potwierdziła firma Klingspor — światowy lider technik szlifowania i cięcia. Charakterystyczne żółto-czarne stoisko zlokalizowane będzie w strefie „Narzędzia/sprzęt pomocniczy”, czyli w pawilonie 8A, stoisko 42. Podczas tegorocznych targów zaprezentowane zostaną flagowe i premierowe produkty z szerokiego portfolio firmy (ponad 50 tys. pozycji). Na stoisku obecni będą przedstawiciele pionu handlowego oraz technicznego firmy, chętni do udzielenia porad w zakresie prezentowanego asortymentu.

Pokażemy sprawdzone i nowe produkty do cięcia i szlifowania mineralnych materiałów budowlanych. W rolach głównych pojawią się nasze ostatnie nowości: tarcze na przecinarki spalinowe DT612UT i DT350AB oraz unikalna super cicha tarcza dla pił stołowych DT900US. Ważnym elementem naszego stoiska będzie również prezentacja narzędzi marki Kronenflex, która obchodzi w tym roku swoje 70-lecie. Na tę okoliczność pokażemy nową linię tarcz do cięcia stali na przecinarki warsztatowe oraz, również nową linię cienkich tarcz do cięcia szlifierkami kątowymi.  Nie zabraknie też naszej gamy narzędzi nasypowych. – podsumowuje Marcin Grzesiak, Kierownik Rozwoju Sprzedaży i Doradztwa Technicznego Klingspor Polska.

Obecność przedstawicieli całego sektora budowlanego podczas BUDMY jest świetną okazją do rozmów o najnowszych trendach, wyzwaniach i kierunkach rozwoju poszczególnych branż. Podczas targów odbędzie się łącznie prawie sto tematycznych szkoleń, konferencji i prelekcji dedykowanych różnym grupom zawodowym.

 

1