Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Awans dyrektora DECEUNINCK POLSKA

Data publikacji: 2022-07-05

Deceuninck z przyjemnością informuje o objęciu przez Grzegorza Federowicza funkcji Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową z dniem 1 lipca br.

Po dołączeniu do Deceuninck w 2018 roku, Grzegorz Federowicz jako Dyrektor Sprzedaży Deceuninck Poland z sukcesem kierował sprzedażą w Regionie Polska, Kraje Bałtyckie, Białoruś i Ukraina. Z początkiem lipca b.r., przejmując pozycję Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową będzie odpowiedzialny za prowadzenie i konsolidację wszystkich regionalnych inicjatyw sprzedażowych w tej części Europy. Grzegorz Federowicz posiada ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży – głównie w branżach budowlanej i surowców chemicznych, odpowiadając za sprzedaż i komunikację na rynkach inwestycyjnym, dystrybucyjnym i nowoczesnym oraz za budowanie relacji partnerskich z kluczowymi klientami.

Jestem podekscytowany nowym wyzwaniem, by wraz z naszym dynamicznym zespołem rozwijać sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym celem jest zwiększenie udziału wszystkich linii produktowych Deceuninck na rynkach Europy Środkowej. Wiarygodność w relacjach z partnerami handlowymi firmy, najwyższa jakość produktów i usług, a także stabilna i przyjazna atmosfera w zespole stanowią podstawę do realizacji tego ambitnego planu.

– mówi Grzegorz Federowicz. Jednocześnie dodaje, że jego następca zostanie wyznaczony niebawem.

Grzegorz Federowicz jest absolwentem kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz posiada certyfikat zarządzania projektami IPMA (International Project Management Association).

Życzymy Grzegorzowi wszystkiego najlepszego w nowej roli!

www.deceuninck.pl

1