Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

ALURON wysoko oceniony przez swoich odbiorców

Data publikacji: 2022-05-12

Centrum Analiz Branżowych opublikowało wyniki 13. już edycji badania „Opinie producentów okien o dostawcach profili aluminiowych”. Raport ten z każdym rokiem zyskuje na popularności, stopniowo stając się najbardziej rzetelnym źródłem opinii na temat systemodawców. We wspomaganych komputerowo wywiadach telefonicznych (CATI) i internetowych (CAWI) udział wzięło kilkuset producentów okien aluminiowych. Wśród osób, ankietowanych w lutymi i marcu bieżącego roku, znajdowali się technolodzy, szefowie produkcji oraz pracownicy odpowiedzialni za współpracę z dostawcami materiałów do produkcji okien.

Respondenci, uczestniczący w badaniu, aż w trzech kategoriach przyznali Aluronowi pierwsze miejsce. Firma została uznana za najbardziej terminowego dostawcę systemów aluminiowych. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia na terenie całego kraju w rekordowo krótkim czasie, wynoszącym nawet do 7 dni. Druga i trzecia kategoria, w których Aluron uzyskał najwyższą lokatę, dotyczą szeroko rozumianej jakości obsługi klienta. Producenci okien docenili systemodawcę z Zawiercia za:
obsługę przedstawicieli handlowych w terenie
obsługę handlową pracowników działu obsługi klienta (w siedzibie)

Wyniki komentuje Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy Aluronu:

„Miniony rok, który stał pod znakiem załamania łańcucha dostaw, rosnącej inflacji oraz nadal niepewnej pandemicznej rzeczywistości, pokazał, że Aluron nawet w najtrudniejszych dla branży chwilach potrafi zapewnić swoim Partnerom Biznesowym terminowe dostawy. Utrzymanie tak wysokiego standardu nie zawsze jest łatwe, ale możliwe dzięki naszym zaawansowanym procesom logistycznym, bogato zaopatrzonym magazynom oraz samodzielnej produkcji wielu komponentów, uniezależniającej firmę od dostawców zewnętrznych. Jest nam równocześnie niezwykle miło, że nasi klienci dostrzegają, jak dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta. Budowanie z nimi długotrwałych relacji opartych na partnerstwie i wzajemnym szacunku stanowi jeden z filarów naszego funkcjonowania na rynku.”

——————————–

ALURON od 20 lat wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne, które znajdują się pod marką ALURON.
• Zakład produkcyjny: 25 tys. m2
• Zatrudnienie: ok. 500 pracowników
• MULTISYSTEMODAWCA: systemy do PVC-ALU, Aluminium, Drewno- ALU, kompletne systemy do stolarki drewnianej
• Autorskie wzory użytkowe, patenty
• Spółka ALURON jest firmą powstałą bez udziału obcego know-how i w 100% z polskiego kapitał
• Niezależność: organizacja i zarządzanie produkcją daje możliwości wytwarzania akcesoriów z tworzyw sztucznych, metali lekkich, lakierowania proszkowego, spawania, zagniatania oraz gięcia co zwiększa niezależność Spółki od dostawców zewnętrznych.

1