Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

ALUMASTER: Łączy nas jakość

Data publikacji: 2024-06-11

Wiemy jak ważne jest partnerskie wsparcie, również w zakresie techniki…

Przeprowadzane regularnie audyty techniczne z zakresu montażu systemów progowych w stolarce okienno-drzwiowej naszych klientów, to doskonały sposób na sprawdzenie i ewentualnie udoskonalenie stosowanych przez nich metod.

Audyty techniczne prowadzone przez Alumaster przyjmowane są z pełną entuzjazmem i zadowoleniem producentów stolarki. Obie strony zdają sobie sprawę z rangi właściwego montażu, który jest w stanie znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo reklamacji, oraz pozawala na zwiększenie wydajności produkcji.

Audyty techniczne są:

  • darmowym wsparciem technicznym w zakresie profesjonalnego montażu systemów progowych,
  • dodatkowym szkoleniem technicznym dla działów produkcji naszych partnerów,
  • zapewnieniem, że producent wykorzystuje wszystkie przewagi produktowe.

Doradcy techniczni @AlumasterPolska regularnie audytują pracę montażystów w firmach na terenie całego kraju. Ich wsparcie jest widoczne nie tylko w największych przedsiębiorstwach, ale również w tych średnich i małych.

Technik Alumaster Polska Dariusz Kałamaja zakwalifikował spółkę PLASTBUD z Bochni do otrzymania certyfikatu poaudytowego.

W minionym tygodniu – @DariuszKałamaja – opiekun techniczno-handlowy @AlumasterPolska – przeprowadził dwa badania. Jedno z nich odbyło się w firmie @PLASTBUD z Bochni, gdzie po bezproblemowym audycie, drugim pozytywnym w ciągu roku – zakwalifikował spółkę do otrzymania certyfikatu poaudytowego. Dokument ten potwierdza właściwy montaż techniki progowej COMBI, zgodny z zaleceniami dostawcy i gwarantujący optymalną szczelność.

Drugi audyt był przeprowadzony w firmie @EKO-OKNA, w zakładzie stolarki okienno-drzwiowej z PVC w Kornicach i był pierwszym z dwóch, zaplanowanych w tym oddziale na rok 2024. Montaż przebiegał prawidłowo, sprawnie i był dobrze zorganizowany. Liczymy, że następny będzie równie udany i zwieńczony certyfikatem.

Może Twoja firma będzie następna? Zgłoś się już dziś, wysyłając zapytanie na adres: audyt@alumaster.pl Nie odbieraj sobie szansy do pozyskania fachowej obsługi i wsparcia.

Dowiedz się więcej na: https://www.alumaster.pl/pl/aktualnosci/63/audyty-kontrolne-poprawnosci-procesu-montazu-systemow-progowych-combi

#alumasterpolska #alumaster #audyt

1