Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Akademia Yawal 2020 – profesjonalne szkolenia dla producentów stolarki aluminiowej

Data publikacji: 2020-02-07

W tym tygodniu rozpocznie się tegoroczna edycja szkoleń w ramach Akademii Yawal. Najważniejszym celem organizowanych przez Yawal S.A. szkoleń jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dedykowanych stolarce aluminiowej. Z tego powodu do udziału w Akademii zaproszeni zostali czołowi dostawcy rozwiązań niezbędnych do wykonywania konstrukcji aluminiowych.

Podczas każdego ze spotkań oprócz przedstawicieli Yawal S.A. zaprezentują się specjaliści z firm: Vetrotech SaintGobain International AG, Geze Polska Sp. z o.o., IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o., G-U POLSKA Sp. z o.o. oraz Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Wartością dodaną będzie również prelekcja Kierownika Zakładu Certyfikacji ITB pani Katarzyny Hatowskiej, która przybliży uczestnikom obowiązujące w prawie budowlanym zasady certyfikacji i wprowadzania do obrotu konstrukcji przeciwpożarowych.

„Akademia Yawal od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób związanych z branżą aluminium. Zapewnia nie tylko solidną dawkę wiedzy nt. nowości w ofercie Yawal, ale stanowi również platformę służącą do utrwalania i rozwijania długofalowych relacji z naszymi klientami. Jednocześnie stale pozostajemy otwarci na producentów, z którymi dotychczas nie mieliśmy okazji współpracować. Zachęcamy ich gorąco do udziału w naszych spotkaniach. We wszystkich szkoleniach Akademii uczestniczą regionalni dyrektorzy i kierownicy sprzedaży, specjaliści z działu R&D oraz biura obsługi klienta. W każdej chwili z przyjemnością zaprezentujemy zalety i przewagi wynikające z rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.” – powiedział Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Yawal S.A.

 

Dostępne terminy szkoleń:
1. 21.02.2020, godz. 9:30 – Pabianice – Zapisz się!
2. 05.03.2020, godz. 9:30 – Józefów k. Warszawy – Zapisz się!
3. 26.03.2020, godz. 9:30 – Ślęza k. Wrocławia – Zapisz się!
4. 03.04.2020, godz. 9:30 – Puszczykowo k. Poznania – Zapisz się!

Spotkania Akademii Yawal przeznaczone są dla właścicieli, technologów, szefów produkcji i projektantów reprezentujących producentów stolarki aluminiowej. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy wypełnić elektroniczny kwestionariusz zamieszczony na stronie: www.yawal.com/szkolenia. Pytania we wszystkich kwestiach związanych z Akademią Yawal można kierować do koordynatora szkoleń na numer +48 882 180 585 lub na adres: akademia@yawal.com.

1