Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Akademia REHAU nie tylko dla producentów stolarki

Data publikacji: 2021-04-29

Firma REHAU od lat znana jest nie tylko z systemów do produkcji stolarki, ale także z zaangażowania w rozwój swoich partnerów. Jednym z elementów tej strategii są szkolenia sprzedażowe oraz techniczne, prowadzone już od wielu lat pod wspólnym szyldem Akademii REHAU. Mimo pandemii REHAU nie przerwał tej działalności i niemal od samego początku udostępnił firmom współpracującym bogatą ofertę webinarów.

To bardzo wygodne rozwiązanie – pozwala nie tylko na niezbędne obecnie ograniczenie osobistych kontaktów, ale również zwiększa ich dostępność. Łatwiej bowiem poświęcić godzinę lub półtorej na zdalny udział w spotkaniu Akademii, niż borykać się z problemami noclegowymi albo związanymi z długim czasem dojazdu.

W tym roku Akademia REHAU zaprasza także nowe grupy uczestników. Są to między innymi architekci oraz projektanci wnętrz. Każdy, kto chce dowiedzieć się, jak rozwinąć swoją sprzedaż i prowadzić skuteczne działania marketingowe, jest mile widziany na szkoleniach internetowych Akademii. Poniżej znajdziesz najbliższe tematy oraz linki do rejestracji na spotkania.

Content marketing dla architektów i projektantów – jak szybko i łatwo tworzyć treści do social media?

Czwartek 13 maja o 12.00,
link do rejestracji:

https://rehau.clickmeeting.com/content-marketing-dla-architektow-i-projektantow-/register

Kiedy klient mówi „za drogo”. Psychologiczne aspekty ceny. Webinar dla architektów i projektantów.

Czwartek 10 czerwca o 12.00,
link do rejestracji:

https://rehau.clickmeeting.com/kiedy-klient-mowi-za-drogo-psychologiczne-aspekty-ceny-webinar-dla-architektow-i-projektantow/register

Więcej informacji o Akademii REHAU oraz terminy kolejnych szkoleń można znaleźć na stronie www.rehau.pl/Akademia.

1