Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

AirKey EVVA – klucz do drzwi w smartfonie

Data publikacji: 2022-08-04

AirKey to elektroniczny system zamknięć, który odpowiada na dynamikę zmian współczesnego świata. Niezależnie czy system zastosowany będzie w biurze, czy w apartamentach na wynajem, w studiach fitness, czy w dzielonych przestrzeniach wspólnych, w systemie AirKey klucz jest wysyłany online w zaledwie kilka sekund w dowolne miejsce.

1-AirKey EVVADla biura i dla właściciela mieszkania na wynajem

Fizyczne przekazywanie kluczy do drzwi bywa kłopotliwe i czasochłonne. W biurze, w którym różne osoby mają dostęp do wspólnej sali konferencyjnej lub przy zmieniających się najemcach w apartamentach potrzebne są przede wszystkim elastyczne rozwiązania dostępowe. Właściciele apartamentów/domów wakacyjnych, operatorzy hoteli czy administratorzy powierzchni biurowych muszą przekazać każdemu wynajmującemu klucz. Dzięki AirKey to czasochłonne zadanie należy do przeszłości.

Do rozproszonych obiektów np. infrastruktury lub energetyki

Rozproszone lokalizacje obiektów infrastruktury lub sieci teleinformatycznych a także firmy, gdzie jest duża ilość i rotacja pracowników to kolejny przykład zastosowania systemu AirKey. Położone w różnych miejscach lokalizacje wymagają dobrego zabezpieczenia i łatwego dostępu, a dzięki AirKey-Cloud możliwe jest wysyłanie z własnego oprogramowania klucza bezpośrednio do systemu serwisowego na smartfon serwisanta. Przekazywanie klucza przez Internet, bezpośrednio na smartfona z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa to największa zaleta tego rozwiązania.

EVVA_AirKey_drzwi1 (1)
EVVA_AirKey_3-Image_AirKey_HA_Depot (1)

Łatwy dostęp dla służb ratowniczych

System AirKey i jego interfejs ułatwia także koordynację zadań i szybką reakcję w dyspozytorniach służb ratowniczych. W razie niebezpieczeństwa interfejs AirKey umożliwia w prosty i szybki sposób przesłanie służbom ratowniczym uprawnień dostępowych, co oszczędza cenny w takich przypadkach czas.

1-Airkey_Door_2_mniejszy (1)Jak to działa?

Do obsługi elektronicznego systemu zamknięć potrzebny jest smartfon, Internet oraz wkładka AirKey. Użytkownik do obsługi systemu korzysta z prostej i bezpiecznej aplikacji.

Bezpieczny tak samo, jak bankowość elektroniczna

Najwyższe bezpieczeństwo przy korzystaniu z systemu AirKey i jego interfejsu jest zabezpieczone a cała komunikacja jest szyfrowana. Dodatkowo dostępna jest także opcja „uwierzytelniania dwuskładnikowego”. Oznacza to, że przy logowaniu się jako administrator użytkownik otrzymuje SMS, podobnie jak w bankowości elektronicznej

Zobacz jak działa system EVVA AirKey:

Więcej informacji o AirKey: https://www.evva.com/pl-pl/produkty/elektroniczne-systemy-zamkniec-kontroladostepu/airkey/

1