Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

AIB wyróżnione statuetką z okazji jubileuszu 30-lecia

Data publikacji: 2022-06-08

Dwunasta odsłona Kongresu Stolarki Polskiej już za nami. Ważną częścią wydarzenia była uroczysta wieczorna Gala, podczas której wręczone zostały branżowe nagrody i wyróżnienia. Jedna z nich, z okazji jubileuszu 30-lecia działalności, trafiła do firmy AIB, która jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych. Z rąk przedstawicieli Zarządu Związku POiD okolicznościową statuetkę odebrał na scenie Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB.

AIB-30-lecie dzialalnosci-XII Kongres Stolarki Polskiej-butyl-tasmy-izolacje

Firma AIB była Partnerem Wspierającym tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej, który odbył się 26 maja br. w DoubleTree by Hilton w Warszawie. Na Kongresie byli obecni zatem jej przedstawiciele, z uwagą i zainteresowaniem przysłuchując się poruszanym tematom w ramach trzech kongresowych bloków tematycznych. Przedsiębiorstwo wspiera czynnie działania Związku POiD i angażuje się w inicjowane przez branżę stolarki budowlanej projekty, mające na celu rozwój całego sektora. Dlatego też od wielu lat jest Partnerem kolejnych odsłon Kongresu.

AIB-30-lecie dzialalnosci-XII Kongres Stolarki Polskiej-uroczysta Gala

Podczas uroczystej Gali okolicznościową statuetkę, z okazji jubileuszu 30-lecia działalności, odebrał Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB. – Stale rozwijamy własną ofertę produktową, inwestycje w nowoczesnego technologie i rozwiązania są bowiem jednym z najważniejszych elementów naszego sukcesu biznesowego. Jednocześnie stawiamy na integrację branży i współpracę ze Związkiem POiD, z którym podejmujemy wspólne projekty oraz odpowiadamy na stojące przed sektorem stolarki wyzwania. Hasło: „Chemia między nami” będzie nas dalej prowadzić przez kolejne lata działalności, a przed nami z pewnością jeszcze wiele ciekawych wyzwań – tłumaczy Maciej Ślączka.

Fotorelacja z wydarzenia jest dostępna na stronie internetowej Kongresu.

1