Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

6 kolejnych salonów firmy PAGEN na szóstkę z plusem

Data publikacji: 2021-06-10

Firma PAGEN, jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych realizuje najistotniejszy etap rebrandingu dot. procesów sprzedaży. Zmiany wizerunkowe wprowadzane są w kolejnych salonach firmowych. Producent zaprezentował właśnie nową odsłonę sześciu kolejnych salonów sprzedaży w Nowym Sączu, Tarnowie, Niepołomicach, Nowym Targu, Wadowicach i Tychach.

Aranżacja nowych salonów firmowych bazuje na identyfikacji wizualnej utrzymanej w odcieniach bieli, czerni i czerwieni, a jej spójność dodatkowo podkreślają wielkoformatowe fotografie bohaterów spotów reklamowych firmy PAGEN, które emitowane były w kanałach tematycznych TVN Grupa Discovery.

Projektując nowe salony sprzedaży zależy nam na podkreśleniu zmian w ofercie, która w chwili obecnej nie ogranicza się już tylko do stolarki okiennej. Wśród asortymentu prezentowanego na ekspozycji oprócz okien PVC i okien aluminiowych, Klienci mogą obejrzeć m.in. drzwi wejściowe, bramę garażową, ale także coraz bardziej popularne żaluzje fasadowe i rolety adaptacyjne. Co za tym idzie, Klienci w jednym miejscu mogą dokonać zakupu wszystkich produktów niezbędnych „do zamknięcia” ich domu w stanie surowym – mówi Arkadiusz Gemza, Product Manager z Działu Marketingu odpowiedzialny za ekspozycję produktów.

Firma zapowiada kolejne rewitalizacje m.in. w Żorach, Pszczynie i Krakowie. Aktywnie pracuje także nad rozwojem własnej sieci sprzedaży, przygotowując się do otwarcia nowych Salonów Firmowych w kolejnych lokalizacjach. Obecnie prowadzone są procesy rekrutacyjne, zaawansowane negocjacje z właścicielami lokali oraz prace projektowe związane z aranżacją nowych salonów sprzedaży w rozproszonej sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

1