Teksty w dziale Pressroom są informacjami prasowymi nadsyłanymi przez firmy. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

MK Okna inwestuje w zgrzewarkę Prez-Met

Data publikacji: 2020-09-04

Firma MK Okna z Pleśnej, uznany producent stolarki w  południowo-wschodniej Polsce wzbogacił swój park maszynowy o zgrzewarkę czterogłowicową ZGP 760 Precision Line od polskiej firmy Prez-Met.

Polska firma z podczęstochowskiego Romanowa w swojej ofercie posiada   kompleksowe rozwiązania dla producentów stolarki otworowej z PVC oraz Aluminium. Prezes Marek Klimek i jego zespół są autorem kilkunastu patentów oraz unikatowych rozwiązań technicznych. Ponad 25 lat tradycji oraz doświadczenia w konstruowaniu maszyn zaowocowało opatentowaniem nowatorskiej technologii Precision Line, której efekty zaskoczyły branżę producencką.

MK Okna, której Prezesem jest Pan Przemysław Mirek, działa na rynku od 20 lat. To znany i ceniony producent stolarki otworowej z PVC oraz Aluminium. Od kilkunastu lat współpracuje z podczęstochowską firmą Prez-Met. Firma, która stale się rozwija, podąża za nowymi technologiami. Po wnikliwej analizie rynku oraz ofert konkurencji  postawiła na polską maszynę oraz polską myśl techniczną. Dzięki zastosowaniu opatentowanych rozwiązań Prez-Metu okna z Pleśnej zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Zgrzewanie bezwypływkowe zaczyna dominować rynek stolarki otworowej dlatego  producenci zmuszeni są podążać za wymaganiami – modernizować swoje parki maszynowe.  Bardzo dobrze, że wybierając maszyny mogą skorzystać z polskiej myśli technicznej – oferty Prez-Met.      

Więcej o firmach na stronie MK Okna oraz Prez-Met.

1