Poznaj światowe premiery!

Red.: |Data publikacji:

Już 11 marca 2021 roku poznamy kolejne nowości ze świata świata okien, drzwi, fasad, osłon i komponentów do stolarki. Uczestnicy naszego webinarium zobaczą m.in. trzy światowe premiery!

Kolejne webinarium z cyklu “Produkty na 2021” odbędzie się 11 marca 2021 r. Start o godz. 10:00. Rejestracja na to wydarzenie TUTAJ. Webinarium, tradycyjnie już, poprowadzi duet znany z podcastu Branżowisko, czyli Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk. Przedstawią na nim kolejne nowości przygotowane przez branżę stolarki na ten sezon.

Obecność ze swoimi produktami zapowiedziały takie firmy jak: Aluprof, Yawal, OknoPlus, Akant, Alumaster, Saint-Gobain, czy Vikking. Wśród nich będą cztery, które podczas webinarium będą miały światową premierę!

Zachęcamy do dołączenia do trzeciego w tym sezonie webinarium Forum Branżowego. Do zobaczenia!

 

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1