Poznaj światowe premiery!

Autor: |Data publikacji:

Już 11 marca 2021 roku poznamy kolejne nowości ze świata świata okien, drzwi, fasad, osłon i komponentów do stolarki. Uczestnicy naszego webinarium zobaczą m.in. trzy światowe premiery!

Kolejne webinarium z cyklu “Produkty na 2021” odbędzie się 11 marca 2021 r. Start o godz. 10:00. Rejestracja na to wydarzenie TUTAJ. Webinarium, tradycyjnie już, poprowadzi duet znany z podcastu Branżowisko, czyli Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk. Przedstawią na nim kolejne nowości przygotowane przez branżę stolarki na ten sezon.

Obecność ze swoimi produktami zapowiedziały takie firmy jak: Aluprof, Yawal, OknoPlus, Akant, Alumaster, Saint-Gobain, czy Vikking. Wśród nich będą cztery, które podczas webinarium będą miały światową premierę!

Zachęcamy do dołączenia do trzeciego w tym sezonie webinarium Forum Branżowego. Do zobaczenia!

 

Zobacz również

Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium

Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium

Jeden z największych producentów okien w Polsce, Drutex został oficjalnym partnerem Bayernu Monachium. Umowa została podpisana na trzy lata i jest częścią ekspansji producenta z Bytowa na rynkach europejskich.

Czytaj „Forum Branżowe” i „Forum International” – wydanie 8.2025

Czytaj „Forum Branżowe” i „Forum International” – wydanie 8.2025

Dostępny jest nowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (08/2025). Gościem wydania jest Marcin Maruszczak, prezes zarządu Gebhardt Stahl Polska.

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Zarząd Eko-Okna S.A. wydał oświadczenie, w którym stanowczo dementuje zarzuty stawiane przez Dawida Brożka, przewodniczącego OM NSZZ Solidarność Silesia. Firma oskarża go o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mają podważać zaufanie do pracodawcy i destabilizować sytuację wśród pracowników.