Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Red.: |Data publikacji:

Już 28 września, podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim, poznamy laureatów 26. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, w tym laureata naszego redakcyjnego wyróżnienia. Forum Branżowe jest partnerem tego wydarzenia.

Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” organizowany jest od ponad ćwierć wieku. W 26. edycji tego wydarzenia nominacji do tytułu „Modernizacja Roku 2021” oraz „Budowa XXI w.” otrzymało 510 obiektów budowlanych. Do finału konkursu zakwalifikowało się 75 obiektów. Walne zgromadzenie jury odbyło się w dniu 22 sierpnia w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie. W dniach 1-28 września można z kolei oddać głosy w plebiscycie internetowym finałowych inwestycji.

O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. W tym roku, w ramach współpracy naszej redakcji z organizatorami konkursu, przyznane zostanie Wyróżnienie Redakcyjne, w którym wybierzemy modernizację, w której istotnie wyróżniało się wykorzystanie produktów ze świata stolarki otworowej.

Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród 26. edycji odbędzie się w dniu 28 września w Zamku Królewskim w Warszawie. Uroczystość uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. W gali udział weźmie ponad 400 osób. Uroczystość będzie także transmitowana online na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Zachęcamy do oglądania!

Zobacz również

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Producenci stolarki w różny sposób przygotowują się na trudniejszy okres na rynku. Perfectdoor postawił na integrację procesów produkcyjnych i ochronę miejsc pracy.

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Za nami targi Glasstec 2022 - to wiodąca na świecie impreza branży szklarskiej, która odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie.

Partnerstwo na trudniejszy czas

Partnerstwo na trudniejszy czas

Dormakaba, światowy potentat w zakresie systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz wrocławska firma Polsystem, oferująca systemy kontroli czasu pracy, kontroli dostępu i urządzenia je obsługujące, nawiązały ostatnio współpracę produktową.

1