Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Red.: |Data publikacji:

Już 28 września, podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim, poznamy laureatów 26. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, w tym laureata naszego redakcyjnego wyróżnienia. Forum Branżowe jest partnerem tego wydarzenia.

Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” organizowany jest od ponad ćwierć wieku. W 26. edycji tego wydarzenia nominacji do tytułu „Modernizacja Roku 2021” oraz „Budowa XXI w.” otrzymało 510 obiektów budowlanych. Do finału konkursu zakwalifikowało się 75 obiektów. Walne zgromadzenie jury odbyło się w dniu 22 sierpnia w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie. W dniach 1-28 września można z kolei oddać głosy w plebiscycie internetowym finałowych inwestycji.

O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. W tym roku, w ramach współpracy naszej redakcji z organizatorami konkursu, przyznane zostanie Wyróżnienie Redakcyjne, w którym wybierzemy modernizację, w której istotnie wyróżniało się wykorzystanie produktów ze świata stolarki otworowej.

Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród 26. edycji odbędzie się w dniu 28 września w Zamku Królewskim w Warszawie. Uroczystość uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. W gali udział weźmie ponad 400 osób. Uroczystość będzie także transmitowana online na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Zachęcamy do oglądania!

Zobacz również

Grupa IFN liczy w tym sezonie na rynek remontowy

Grupa IFN liczy w tym sezonie na rynek remontowy

Grupa IFN odnotowała około dwucyfrowy wzrost przychodów w sezonie 2022. Na uwagę zasługuje dynamiczny wzrost firmy Neuffer, która w grupie specjalizuje się na sprzedaży stolarki online. W tym roku austriacka spółka liczy na rozwój rynku remontowego.

MFO odczuwa spadek koniunktury w budownictwie

MFO odczuwa spadek koniunktury w budownictwie

MFO podsumował pierwszy kwartał pod względem finansowym. Firma odnotowała znaczący spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System podliczył wyniki handlowe z I kwartału. Firma odnotowała spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

1