Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Autor: |Data publikacji:

Już 28 września, podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim, poznamy laureatów 26. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”, w tym laureata naszego redakcyjnego wyróżnienia. Forum Branżowe jest partnerem tego wydarzenia.

Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” organizowany jest od ponad ćwierć wieku. W 26. edycji tego wydarzenia nominacji do tytułu „Modernizacja Roku 2021” oraz „Budowa XXI w.” otrzymało 510 obiektów budowlanych. Do finału konkursu zakwalifikowało się 75 obiektów. Walne zgromadzenie jury odbyło się w dniu 22 sierpnia w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie. W dniach 1-28 września można z kolei oddać głosy w plebiscycie internetowym finałowych inwestycji.

O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. W tym roku, w ramach współpracy naszej redakcji z organizatorami konkursu, przyznane zostanie Wyróżnienie Redakcyjne, w którym wybierzemy modernizację, w której istotnie wyróżniało się wykorzystanie produktów ze świata stolarki otworowej.

Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród 26. edycji odbędzie się w dniu 28 września w Zamku Królewskim w Warszawie. Uroczystość uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. W gali udział weźmie ponad 400 osób. Uroczystość będzie także transmitowana online na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Zachęcamy do oglądania!

Zobacz również

Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium

Drutex oficjalnym partnerem Bayernu Monachium

Jeden z największych producentów okien w Polsce, Drutex został oficjalnym partnerem Bayernu Monachium. Umowa została podpisana na trzy lata i jest częścią ekspansji producenta z Bytowa na rynkach europejskich.

Czytaj „Forum Branżowe” i „Forum International” – wydanie 8.2025

Czytaj „Forum Branżowe” i „Forum International” – wydanie 8.2025

Dostępny jest nowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (08/2025). Gościem wydania jest Marcin Maruszczak, prezes zarządu Gebhardt Stahl Polska.

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Eko-Okna odpowiadają na publikację przewodniczącego związków zawodowych

Zarząd Eko-Okna S.A. wydał oświadczenie, w którym stanowczo dementuje zarzuty stawiane przez Dawida Brożka, przewodniczącego OM NSZZ Solidarność Silesia. Firma oskarża go o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mają podważać zaufanie do pracodawcy i destabilizować sytuację wśród pracowników.