Pobierz grudniowy numer Forum Branżowego za darmo!

Red.: PG |Data publikacji: 2020-12-16

Przygotowaliśmy dla Was świąteczny prezent – do końca grudnia najnowszy numer naszego miesięcznika Forum Branżowe możecie pobrać za darmo! Na ponad 100 stronach znajdziecie tu najważniejsze i najciekawsze tematy branży stolarki.

Gorąco zachęcamy do pobrania grudniowego numeru Forum Branżowego TUTAJ.

Bohaterem okładkowego wywiadu w grudniowym numerze naszego miesięcznika jest Tomasz Sęk, prezes zarządu firmy Yawal. Mówi w nim o początkach firmy, znaczeniu ekologii w branży, przyszłości ślusarki i obsługi klienta, jak i tegorocznych wynikach.

W „forumowej” sondzie sprawdzamy przewidywania reprezentantów branży dotyczące przyszłego sezonu. Jaki będzie ich zdaniem rok 2021? Poruszamy też temat amerykańskiej stolarki, osłon, które rozwiązują problem hałasu oraz okien z zabezpieczeniami uniemożliwiającymi otwarcie ich przez dzieci.

Wracamy też myślami do największego wirtualnego spotkania polskiej branży stolarki w tym roku, czyli Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020 Online. Przypominamy najważniejsze tematy oraz laureatów Gali Liderów Rynku Stolarki 2020. Pojawiły się tematy związane z ochroną środowiska i nie zabrakło też programowego tekstu, który wyjaśnia pojęcie Domu Aktywnego, który był bohaterem trzeciego dnia Forum.

W grudniowym numerze Forum Branżowego czytelnicy znajdą też najświeższe informacje z firm, interesujące analizy rynkowe, jak i zagadnienia dotyczące serwisu oraz marketingu.

Gorąco polecamy grudniowy numer Forum Branżowego!  

 

Zobacz również

Roszady w branży maszynowej

Roszady w branży maszynowej

Biesse Group przejęła 100 proc. udziałów Forvet Costruzione Macchine Speciali. Wartość umowy to około 41 mln euro.

Mamy już 3 lata!

Mamy już 3 lata!

Serwis ForumBranzowe.com obchodzi dziś trzecie urodziny! Oficjalnie wystartowaliśmy podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018 na PGE Narodowym. Jak rozwijał się w tym czasie nasz portal?

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Złota Setka Firm Podkarpacia to zestawienie największych firm w regionie. Właśnie poznaliśmy przedsiębiorstwa, które dobrze poradziły sobie w 2020 r.

1