Plastixal: innowacje i wzrosty

Red.: MR |Data publikacji: 2019-12-23

Plastixal mijający rok ocenia bardzo dobrze pod względem handlowym. Szacuje, że wartość sprzedaży w porównaniu do bardzo dobrego roku ubiegłego była wyższa o kilka procent.

Plastixal ocenia, że ten rok był dobry pod względem handlowym, choć w porównaniu do minionego wzrosty nie są rekordowe. Wynika to w dużym stopniu z faktu, że to właśnie w 2018 r. firma miała wyjątkowo wysokie wyniki. Porównanie więc do takiej bazy sprawia, że w tym roku ten wzrost nie wydaje się imponujący, jednak z perspektywy firmy jest on bardzo wysoki. Plastixal w tym roku szczególnie jest zadowolony ze znaczącego wzrostu przychodów na rynku krajowym.

Jedna z realizacji, gdzie zamontowano produkty firmy Plastixal.

Firma w 2019 r. ma za sobą także kilka sukcesów związanych z aktywnością w branży. Przede wszystkim należy tu wspomnieć obecność na jesiennej Wystawie Innowacji w Nadarzynie. Plastixal prezentował tam swoją nowość – panelowe drzwi Exclusive IoT 01 z ukrytym napędem. Drzwi mogą być sterowane za pośrednictwem smartfona, a otworzyć je można na odcisk palca.

W tym roku firma także dołączyła do Polskiego Klastra Budowlanego oraz do programu Dom Bezpieczny.

Zobacz również

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Firma debesto.com zaczęła tworzyć rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

1