Piotr Niedziółka odchodzi z Teknos Polska

Autor: |Data publikacji:

Teknos ma nowego Lidera Krajowego w Polsce. Został nim Tomasz Cicherski. Pełni on także funkcję dyrektora operacyjnego w Teknos Polska. Z dostawcą po 17 latach rozstaje się Piotr Niedziółka.

Tomasz Cicherski przejmuje codzienną koordynację i przywództwo w zarządzie Teknos Polska. Będzie zajmować się m.in. komunikacją między Grupą Teknos, oddziałami firmy w innych krajach, a także wewnątrz polskiej organizacji.

Z firmy zdecydował się odejść Piotr Niedziółka, który rozpoczął pracę w Teknosie w 2006 r. Na początku pełnił funkcję dyrektora sprzedaży, a od 2010 był dyrektorem zarządzającym. W firmie, która jest m.in. dostawcą systemów powłok i farb dla stolarki otworowej, pracował 17 lat. Piotr Niedziółka także przez wiele lat współpracował z „Forum Branżowym”.

„Chciałabym podziękować Piotrowi za wszystko, co zrobił dla Teknos podczas jego 17 lat pracy w naszej firmie i życzę mu wszystkiego najlepszego na przyszłość” – przekazuje Paula Salastie, Teknos CEO.

Teknos informuje ponadto, że powyższa zmiana nie ma wpływu na dotychczasowe relacje firmy z klientami, ich obsługę ani działalność biznesową. Na szczeblu organizacyjnym zarząd polskiego Teknosu jest teraz reprezentowany przez Paulę Salastie, właściciela spółki oraz Katarzynę Kieliszczyk, dyrektor finansową Teknos Sp. z o.o.

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1