Partnerstwo na trudniejszy czas

Red.: |Data publikacji:

Trudne czasy stawiają przed firmami nowe wyzwania i wymagają poszukiwania nowych rozwiązań. Jednym z nich jest nawiązywanie ściślejszej współpracy pomiędzy firmami i uzyskiwanie efektów synergii korzyści z posiadanych produktów.

Tak zrobiły ostatnio firmy Dormakaba, światowy potentat w zakresie systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz wrocławska firma Polsystem, oferująca systemy kontroli czasu pracy, kontroli dostępu i urządzenia je obsługujące. Firmy wdrożyły właśnie rozwiązanie łączące produkty Dormakaba i oprogramowanie Polserwis tworząc w ten sposób wspólny system rejestracji i analizy czasu pracy. Polsystem opracował integrację własnego systemu z terminalami Dormakaba (za pośrednictwem platformy B-COMM). Polega to na zasilaniu bazy systemu rejestracji czasu pracy Polsystem danymi z czytników Dormakaba. Na dalszym etapie współpracy planowana jest integracja oferty obydwu firm w kolejnych obszarach, m.in. kontroli dostępu. Polsystem jest jedynym certyfikowanym partnerem Dormakaba w Polsce oferującym takie rozwiązanie, a urządzenia Dormakaba będą stanowić wzbogacenie oferty Polsystem.

 

Przy okazji tego wdrożenia Dariusz Abramek, prezes zarządu Polsystem, powiedział:

Obecne czasy stawiają nowe wyzwania przed branżą IT. Nawiązanie współpracy Polsystem z tak renomowaną marką jak dormakaba odzwierciedla wysoki poziom rozwiązań naszych programistów dla przemysłu i biznesu. Rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu oraz branża „security” stanowią kolejne sektory, w których polskie przedsiębiorstwa są cenionymi partnerami podmiotów o zasięgu międzynarodowym.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1