Parmax wszedł w aluminium

Red.: |Data publikacji:

Parmax rozpoczął produkcję w nowym dla siebie segmencie. Firma wprowadziła właśnie do oferty ślusarkę aluminiową.

Parmax poinformował, że w pierwszym kwartale tego roku rozpoczął produkcję w nowym dla siebie segmencie stolarki. Firma wytwarza skrzydła w systemach okienno-drzwiowych, przesuwnych i drzwi aluminiowe. Parmax przygotował się wcześniej do tej działalności i wybudował nową halę i biuro w Łężkowicach pod Krakowem. Powierzchnia łączna budynku wynosi ok. 2 tys. mkw.,  natomiast powierzchnia całej działki to 1,3 ha.

Parmax specjalizował się dotychczas w produkcji drzwi drewnianych. Natomiast w tym roku przedsiębiorstwo wprowadziło już do oferty nowe drzwi wykonane z aluminium. Producent informuje, że nawiązał współpracę z dostawcami systemów takimi jak Aluprof, Aliplast i Deceuninck.

Zobacz również

Wzrosty w segmencie żaluzji zewnętrznych i rolet

Wzrosty w segmencie żaluzji zewnętrznych i rolet

Firma Hella,  dostawca technik osłonowych, podsumowała miniony rok pod względem handlowym. Przedsiębiorstwo w tym okresie osiągnęło najwyższe w historii wyniki ze sprzedaży.

Lamilux zbliżył się do granicy 400 mln euro

Lamilux zbliżył się do granicy 400 mln euro

Grupa Lamilux osiągnęła dwucyfrowe wzrosty przychodu w sezonie 2022. Dla specjalizującej się w produkcji świetlików dachowych firmy były to rekordowe wyniki.

Sanok Rubber zakończył 2022 r. wzrostem sprzedaży

Sanok Rubber zakończył 2022 r. wzrostem sprzedaży

Sanok Rubber podsumował 2022 r. pod kątem handlowym. Spółka osiągnęła niemal 20-procentowy wzrost sprzedaży w porównaniu do 2021 r.

1