Parmax wszedł w aluminium

Red.: |Data publikacji:

Parmax rozpoczął produkcję w nowym dla siebie segmencie. Firma wprowadziła właśnie do oferty ślusarkę aluminiową.

Parmax poinformował, że w pierwszym kwartale tego roku rozpoczął produkcję w nowym dla siebie segmencie stolarki. Firma wytwarza skrzydła w systemach okienno-drzwiowych, przesuwnych i drzwi aluminiowe. Parmax przygotował się wcześniej do tej działalności i wybudował nową halę i biuro w Łężkowicach pod Krakowem. Powierzchnia łączna budynku wynosi ok. 2 tys. mkw.,  natomiast powierzchnia całej działki to 1,3 ha.

Parmax specjalizował się dotychczas w produkcji drzwi drewnianych. Natomiast w tym roku przedsiębiorstwo wprowadziło już do oferty nowe drzwi wykonane z aluminium. Producent informuje, że nawiązał współpracę z dostawcami systemów takimi jak Aluprof, Aliplast i Deceuninck.

Zobacz również

Najwięksi producenci stolarki w USA

Najwięksi producenci stolarki w USA

W tym sezonie polska branża stolarki znacznie poprawiła swoje wyniki eksportowe na amerykańskim rynku, a ten ma ogromny potencjał. Może o tym świadczyć liczny „klub miliarderów” wśród tamtejszych producentów.

Dobre półrocze w Fart Produkt

Dobre półrocze w Fart Produkt

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech podsumował wyniki za drugi kwartał. Spółka odnotowała wzrost wartości przychodów, wyższe są także koszty. Podjęła też kroki, by wycofać się z rynku NewConnect.

1