Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Red.: |Data publikacji:

Paneldoor zalicza miniony rok do udanych. Firmie udało się w tym sezonie zwiększyć moce produkcyjne.

Paneldoor podliczył rok 2022. Firmie udało się zwiększyć produkcję o 13 proc. w porównaniu do roku 2021. Producent wypełnień drzwiowych poinformował także, że w minionym sezonie wytworzył m.in. ponad 2 tys. wypełnień ozdobnych, 3,3 tys. wypełnień gładkich oraz 6 tys. sztuk szyb zespolonych. Firma także podliczyła, że do produkcji zużyła ok. 5 tys. mkw. blachy aluminiowej, ponad 14,5 tys. mkw. laminatów HPL oraz ponad 14,5 tys. mkw. pianki poliuretanowej i polistyrenowej.

Producent paneli w minionym roku otworzył także swój nowy zakład produkcyjny. W połowie 2022 r. produkcja ruszyła w fabryce w Chociwlu w województwie zachodniopomorskim. Wytwarzane są tu przede wszystkim płyty gładkie. Firma otworzyła tam również biuro handlowe. Natomiast siedziba Paneldoor i główny zakład produkcyjny znajduje się w Protasach pod Białymstokiem.

Zobacz również

Systemodawcy o ołowiu i kadmie w profilach

Systemodawcy o ołowiu i kadmie w profilach

W lipcu tego roku kilku systemodawców profili z PCW w ramach konsultacji publicznych zgłosiło swoje opinie dotyczące projektu wprowadzenia zmian w dyrektywnie RoHS (Restriction of Hazardous Substances).

W branży budowlanej powiało lekkim optymizmem

W branży budowlanej powiało lekkim optymizmem

Nastroje w branży w niewielkim stopniu, ale się poprawiają. Przedstawiciele dużych firm stolarkowych oceniają, że stopniowo wraca popyt na oferowane przez nich produkty.

Branża producentów narzędzi spotka się wkrótce w Katowicach

Branża producentów narzędzi spotka się wkrótce w Katowicach

Toolex to targi branży obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki. Wystawa odbędzie się po raz 15. w Katowicach na początku października.

1