Otwarte drzwi – majówkowa zabawa

Red.: PG |Data publikacji: 2021-04-30

Przed nami długi weekend majowy, w którym pragniemy zachęcić naszych czytelników do wspólnej zabawy fotograficznej. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.

Ogłaszamy zabawę „Otwarte drzwi”, w której chcemy zachęcić Was do zrobienia zdjęć drzwi. Wyślijcie do nas majówkowe zdjęcie z drzwiamiw roli głównej. Choć majówka w dobie pandemii bardzo różni się od dotychczasowych, liczymy na Waszą kreatywność – być może w ramach tego tematu fotograficznego pojawi się w związku z tym więcej zdjęć drzwi wewnętrznych?  Czekamy na Wasze zdjęciaMożecie wysyłać MMS-y, e-maile, pisać do nas na Facebooku, oznaczać nas na Instagramie – po majówce nasza redakcja zdecyduje, które zdjęcie miało w sobie najwięcej wiosny. Czeka na Was zestaw majówkowych gadżetów.

Życzymy wszystkim miłej zabawy, pięknych zdjęć i pogody w ten majówkowy czas! Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.

Zobacz również

Rekordowa popularność programu Czyste Powietrze

Rekordowa popularność programu Czyste Powietrze

W ostatnim tygodniu kwietnia Polacy złożyli rekordową liczę wniosków w ramach programu Czyste Powietrze - 4121.

Znakomity kwartał w Saint-Gobain

Znakomity kwartał w Saint-Gobain

Saint-Gobain podsumował pierwszy kwartał pod względem handlowym. Sprzedaż była wyższa w porównaniu do 2020 r. o 14,3 proc.

KRISPOL przetarł termomodernizacyjny szlak

KRISPOL przetarł termomodernizacyjny szlak

Produkty firmy KRISPOL znalazły się na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych do programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej. Był to pierwszy producent stolarki, który został uwzględniony w tym zestawieniu. Obecnie na liście są również produkty firm Plastbud oraz Wiśniowski.

1