Otwarte drzwi – majówkowa zabawa

Red.: PG |Data publikacji: 2021-04-30

Przed nami długi weekend majowy, w którym pragniemy zachęcić naszych czytelników do wspólnej zabawy fotograficznej. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.

Ogłaszamy zabawę „Otwarte drzwi”, w której chcemy zachęcić Was do zrobienia zdjęć drzwi. Wyślijcie do nas majówkowe zdjęcie z drzwiamiw roli głównej. Choć majówka w dobie pandemii bardzo różni się od dotychczasowych, liczymy na Waszą kreatywność – być może w ramach tego tematu fotograficznego pojawi się w związku z tym więcej zdjęć drzwi wewnętrznych?  Czekamy na Wasze zdjęciaMożecie wysyłać MMS-y, e-maile, pisać do nas na Facebooku, oznaczać nas na Instagramie – po majówce nasza redakcja zdecyduje, które zdjęcie miało w sobie najwięcej wiosny. Czeka na Was zestaw majówkowych gadżetów.

Życzymy wszystkim miłej zabawy, pięknych zdjęć i pogody w ten majówkowy czas! Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.

Zobacz również

Targi maszyn i narzędzi

Targi maszyn i narzędzi

Na przełomie września i października w Nadarzynie odbędą się Targi Maszyn Budowlanych wraz z Targami Narzędziowymi i Prac Wykończeniowych. W Ptak Warsaw Expo będzie można zapoznać się z ofertą około 300 wystawców.

Selena ze wzrostami

Selena ze wzrostami

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Spółka odnotowała ponad 30-proc. wzrost przychodów. Natomiast drugi kwartał był lepszy o 37 proc.

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Schüco przejęło pakiet większościowy firmy Alufit, największego w Indiach producenta fasad aluminiowych. Niemiecka spółka chce osiągnąć tutaj 100 mln euro rocznych obrotów.

1