Przed nami długi weekend majowy, w którym pragniemy zachęcić naszych czytelników do wspólnej zabawy fotograficznej. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.
Ogłaszamy zabawę „Otwarte drzwi”, w której chcemy zachęcić Was do zrobienia zdjęć drzwi. Wyślijcie do nas majówkowe zdjęcie z drzwiamiw roli głównej. Choć majówka w dobie pandemii bardzo różni się od dotychczasowych, liczymy na Waszą kreatywność – być może w ramach tego tematu fotograficznego pojawi się w związku z tym więcej zdjęć drzwi wewnętrznych? Czekamy na Wasze zdjęciaMożecie wysyłać MMS-y, e-maile, pisać do nas na Facebooku, oznaczać nas na Instagramie – po majówce nasza redakcja zdecyduje, które zdjęcie miało w sobie najwięcej wiosny. Czeka na Was zestaw majówkowych gadżetów.

- MMS-y można wysyłać na nr tel.: + 48 503 459 067
- Zdjęcia można wysyłać na adres e-mailowy: pawel.gregorczyk@forumbranzowe.com (temat: „Otwarte drzwi”)
- Fotografie można również zamieszczać jako komentarz do posta na naszym fanpage`u na Facebooku
- Możesz nas też oznaczyć na Instagramie (@forumbranzowe)
Życzymy wszystkim miłej zabawy, pięknych zdjęć i pogody w ten majówkowy czas! Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w naszym miesięczniku.
Zobacz również
Spłonęła hala produkcyjna firmy Norwood
W ubiegłym tygodniu doszło do pożaru fabryki okien Norwood w Rusocinie. Spłonęła hala produkcyjna, nikt nie został ranny.
Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025 – relacja
Ogólnopolskie Forum Stolarki 2025, które odbyło się 15–16 października w Łodzi, potwierdziło, że sektor stoi na progu zmian i że to właśnie dialog między uczestnikami rynku jest kluczem do wypracowania efektywnych rozwiązań.
OFS 2025 – fotorelacja (druga część)
Zapraszamy na fotorelację z drugiego dnia Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2025.


