OKNOPLUS: promocja do 43 procent

Red.: |Data publikacji:

Oknoplus ogłosił wiosenną edycje promocji „Więcej niż design”. Stolarkę można kupić aż z 43-procentowym rabatem.

Promocja Oknoplusa potrwa do 31 maja. Jest to kontynuacja wcześniejszej akcji promocyjnej, w której rabatem objęte były produkty cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Były to okna narożne, drzwi przesuwne, konstrukcje aluminiowe z ukrytym skrzydłem lub całoszklane, drzwi wejściowe z PCW z panelem szklanym, drzwi techniczne oraz drzwi Star. Szeroką gamę produktów wzbogacają innowacyjne rozwiązania oraz bogate wyposażenie okuciowe.

W wiosennej edycji rabat bazowy pozostaje bez zmian, ale może zostać powiększony w wypadku wyboru konstrukcji zapewniających więcej światła. Dodatkowo premiowany jest zakup: wszystkich konstrukcji Morlite, pakietów szybowych Eclaz do wszystkich zamawianych konstrukcji, drzwi wejściowych z panelem szklanym, okien narożnych ze stepem silikonowym osłoniętym czarnymi narożnikami aluminiowymi, okien z ukrytym skrzydłem, konstrukcji przesuwnych Monorail, HST i DuoPort oraz drzwi balkonowe z progiem niskim. Dodatkowy rabat można również otrzymać za wybór konstrukcji w kolorze akrylowej czerni (RAL 9005).

Sumując rabaty, finalnie może on wynieść nawet 43 proc.

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1