Okno-Pol, Yawal i Krispol z nowymi showroomami

Autor: |Data publikacji:

W ostatnim czasie branża informuje o otwarciach kolejnych showroomów, podkreślając dynamiczny rozwój i innowacyjność sektora. Trzech wiodących producentów – Okno-Pol, Yawal i Krispol – na swoich portalach społecznościowych pochwaliło się nowymi salonami.

Okno-Pol
fot. Iga Niedbał-Burzak

Okno-Pol Kraków zapowiada salon pokazowy

Okno-Pol, będący w trakcie realizacji swojego showroomu na terenie zakładu, w jednym z budynków biurowych zlokalizowanych w Mnikowie, zapowiada niewielką, ale wyjątkową przestrzeń prezentacyjną. Salon, który będzie gotowy na przełomie kwietnia i maja, zostanie wyposażony w najpopularniejsze produkty sprzedawane na polskim rynku, wzbogacone o kilka ciekawych dodatków. Znajdzie się tam więc kilka systemów okien fasadowych z PCW (lakierowane, oleinowane) i systemów przesuwnych (Kömmerling i Rehau), stolarka z aluminium (Schüco, Aliplast), drzwi panelowe w różnych wersjach, balkon francuski, drzwi pivot w systemie Reynaersa, kilka przykładów automatyzacji, rolety, żaluzje czy wewnętrzna ścianka stalowa Jansena.

Jak podkreśla Anna Marczewska, kierownik działu rozwoju produktu Okno-Polu:

Anna Marczewska, Okno-PolChoć nie będzie to ogromna przestrzeń, jaką mają inni producenci, Okno-Pol planuje rozwój i poszerzenie oferty w przyszłości. Realizacja bardziej okazałego obiektu planowana jest w najbliższych latach. Otwarcie showroomu prawdopodobnie zbiegnie się z uruchomieniem nowej strony internetowej oraz premierą nowego produktu. Budowa salonu pokazowego jest połączona z remontem części recepcyjnej i biurowej.

Yawal

Yawal – nowoczesny salon w Bratysławie

W centrum Bratysławy 10 kwietnia 2024 roku otwarto showroom Yawalu. Jak podkreśla firma, jest to istotny krok w rozwoju stanowiący o obecności marki na rynku słowackim. Przestrzeń ta łączy innowację z designem, oferując klientom możliwość zapoznania się z szerokim portfolio. Wśród prezentowanych produktów znajdują się energooszczędne systemy okienno-drzwiowe, rozwiązania do drzwi składano-przesuwnych oraz systemy drzwi przesuwnych Moreview i DP 180 Primeview. Otwarcie przyciągnęło liczne grono klientów, partnerów biznesowych oraz architektów, którzy mogli zapoznać się z ofertą Yawalu i przetestować poszczególne produkty. Showroom został zlokalizowany w centrum w kompleksie Digital Park I.

Krispol z ofertą na rynku brytyjskim

Dystrybutor Krispol, Kart doors, otworzył swój showroom w Stoke-On-Trent w Wielkiej Brytanii. Będzie tam prezentowana m.in. oferta produktów Krispolu, obejmująca bramy garażowe i przemysłowe.

 

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1