OFS Online Jesień 2021 – trwa I dzień spotkania

Red.: |Data publikacji:

W dniach 16-17 listopada odbywa się Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021. Podczas tego dwudniowego spotkania menadżerów branży stolarki omawiane będą najważniejsze tematy sezonu 2021. Poznamy też prognozy na kolejny rok.

Jesienna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki przybliży nam dwa najważniejsze zagadnienia, którymi żyje branża stolarki w tym sezonie. W pierwszym dniu uczestnicy poznają szczegóły dotyczące europejskich programów wsparcia finansowego termomodernizacji budynków (w tym wymiany stolarki), które uruchomiane są w Unii Europejskiej w ramach redukowania emisji CO2. Specjaliści przybliżą możliwości, jakie pojawiły się na rynku polskim, włoskim, francuskim i niemieckim, a przedsiębiorcy z tamtejszych rynków opowiedzą, jak wygląda uczestnictwo w tych programach w praktyce. W tym dniu poznamy również premierowe produkty, przygotowane przez firmy na sezon 2022.

Drugi dzień skupia się na temacie surowców wykorzystywanych w stolarce. Rosnące ceny oraz brak materiałów to główne wyzwania, z jakimi zmagają się polscy producenci w tym sezonie. Jak poradziła sobie branża w tym sezonie? Jak będzie się prezentował pod tym względem rok 2022? Z czego wynikają problemy z surowcami na światowych rynkach? Odpowiedzi na te pytania poznamy w trakcie drugiego dnia OFS. W trakcie Ogólnopolskiego Forum Stolarki Online Jesień 2021 odbędzie się także Gala Liderów Stolarki na której poznamy firmy, którzy z najlepszymi wynikami weszły w sezon 2021.

Partnerami merytorycznymi Ogólnopolskiego Forum Stolarki Online Jesień 2021 są Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu oraz Polskie Stowarzyszenie Aluminium. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Jak zarejestrować się na to wydarzenie? Zobacz instrukcję!

Kliknij w: https://eventory.cc/event/ogolnopolskie-forum-stolarki-online-jesien-2021

Kliknij na zielony przycisk REGISTER – ZAREJESTRUJ SIĘ

Następnie zaloguj się lub załóż konto, jeśli jeszcze go nie masz w Eventory. Dzięki temu uzyskasz pełny dostęp do wydarzenia.

Wypełnij pola w formularzu rejestracyjny i gotowe!

Zarówno we wtorek jak i w środę OFS startuje o godzinie 9:23. Nie może Cię na nim zabraknąć!

Zobacz również

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Firmy prowadzące działalność w Ukrainie notują wzrost popytu. Polskie firmy planują także tam inwestycje.

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Jedną z inwestycji firmy Eko-Okna był zakup akcji Rafako - producenta kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki.

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Tematem przewodnim targów Fastener Poland będzie ekologia. Odbędą się 18-19 października 2023 w EXPO Kraków.

1